Wczoraj dowiedzieliśmy się, że dziecko Katarzyny Warnke (42 l.) i Piotra Stramowskiego (31 l.) jest już na świecie. Wieczorem aktor zasugerował na Instagramie, że jest to syn. Dziś aktorka potwierdziła doniesienia. Pokazała okładkę magazynu „Uroda Życia”, na której pozuje z dużym ciążowym brzuchem.

Katarzyna Warnke URODZIŁA!

Katarzyna Warnke w „Urodzie Życia”

Kasia na Instagramie napisała:

 @uroda.zycia od jutra w kioskach😋 Dziękuję całej Redakcji, a szczególnie Redaktor Naczelnej Ani Maruszeczko oraz niezwykłej ekipie sesyjnej: wspaniałemu fotografowi Robertowi Wolańskiemu, styliście Jankowi Kryszczakowi, make up artist Pati Dobrzenieckiej, hair artist Klaudii Jaśpińskiej i producentce Kamili Morgisz ❣️❣️❣️ Zatrzymaliście w kadrze ten niezwykły stan, który właśnie się zakończył😉 I zaczyna się nowa Podróż! DZIĘKUJĘ…

Aktorka udzieliła wywiadu. Kiedy jeden z magazynów podał informację o jej ciąży, zaprzeczyła jej. Tłumaczy dlaczego:

Chciałam ciążę utrzymać jak najdłużej w sekrecie, dlatego postanowiłam konsekwentnie zaprzeczać. I choć większość internautów zareagowała dowcipnie na ten temat, pojawiły się również zarzuty, że oszukałam fanów.

Jak się czuła w ciąży?

Mam gorsze momenty, kiedy w grę wchodzą tylko dres i oglądanie seriali, ale wciąż uprawiam jogę, choć rzadziej i w ograniczonej wersji, pływam, chodzę na spacery – tak mówiła, gdy jeszcze dziecko się nie urodziło.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski – jak się poznali?

Para poznała się na castingu do filmu „W spirali”, w którym razem zagrali. Pobrali się w 2016 roku. Często występowali razem w produkcjach Patryka Vegi, takich jak „Kobiety Mafii”, czy „Botoks”. Kasia potwierdziła ciążę podczas pokazu mody MMC, gdy pojawiła się z odsłoniętym brzuchem.

ZOBACZ TAKŻE:

Piotr Stramowski zdradził PŁEĆ dziecka!

4 lata temu Kasia Warnke i Piotr Stramowski zrobili sobie TAKIE SAME tatuaże – dziś je pokazali

Bartek Fetysz nie zostawił SUCHEJ NITKI na Warnke i Stramowskim za ciążowy brzuch na pokazie

 

 

scena z: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA