Katarzyna Zielińska (39 l.) w 2013 roku wyszła za mąż za Wojciecha Domańskiego. Jakiś czas temu para pokazywała się razem na oficjalnych imprezach, ale odkąd aktorka i jej partner mają dzieci, mąż Zielińskiej na takich eventach pojawia się sporadycznie.

Mama Katarzyny Zielińskiej zrobiła ostatnio furorę na Instagramie. Jak skomentowała to aktorka?

Kasia niewiele opowiada o swoim mężu. Nie pokazuje go też w social mediach. W rozmowie z Anną Zaleską, redaktor naczelna Harper’s Bazaar, Zielińska zrobiła wyjątek i uchyliła rąbka tajemnicy na temat swego związku.

Katarzyna Zielińska opowiada o swoim mężu – jak wygląda jej związek?

Kasia podkreśla, że w jej przypadku receptą na udany związek jest przyjaźń. Aktorka zna swego męża od dziecka. Oboje pochodzą z Podhala, przyjaźnili się przez lata, w końcu stanęli na ślubnym kobiercu.

Chodziliśmy do tego samego przedszkola – mówi Zielińska. – Mamy zdjęcie, jak stoimy obok siebie na balu przebierańców, które wykorzystaliśmy na zaproszeniu ślubnym. W małżeństwie musi być przyjaźń, wzajemne zaufani – mówi aktorka. – Ale też każdy musi mieć swój świat i partner powinien to szanować – dodaje gwiazda.

Kasia Zielińska na Instagramie opalona w bikini. Fanka: Matko, ale figura

Kasia mówi, że jej mąż świetnie ją rozumie i szanuje jej pozycję:

Mój mąż jest niezwykle wyrozumiały i bardzo docenia to, co kobiety robią we współczesnym świecie, jaką mają siłę. (…) Jestem trochę egocentryczna, muszę być. Ale on dodaje mi skrzydeł; może, bo jego własne są bardzo mocne. Rodzina jest dla nas ważną podstawą wszystkiego. To jest też coś, czego chcę nauczyć moich synów – że w niej jest siła. Różnych ludzi spotyka się na swojej drodze, ale jeśli ma się mocną rodzinę, ze wszystkim można sobie poradzić – dodaje aktorka.

Katarzyna Zielińska zdradza też, że w związku z pracą jej męża jest w stanie wyobrazić sobie, że w pewnym momencie zawiesi karierę w show-biznesie i wyjedzie z nim – choćby na drugi koniec świata:

Myślę o tym, żeby za kilka lat wyjechać i odpocząć od naszego show-biznesu. Jakiś czas temu pojawiła się taka możliwość ze względu na pracę męża. Były dwie opcje: Nowy Jork albo Singapur. Ostatecznie stwierdziliśmy, że jeszcze nie teraz, ale cały czas mam to z tyłu głowy. Kusi mnie, by zasmakować innego życia – mówi Kasia.

Katarzyna Zielińska wygrzewa się na Zanzibarze. Pokazała się w BIKINI

Cały – bardzo ciekawy wywiad z aktorką – przeczytacie w nowym, lipcowo – sierpniowym numerze Harper’s Bazaar.

 

Zdjęcia Kasi Zielińskiej z mężem znajdziecie w galerii.