Ostatnio Lewandowscy po 10 latach małżeństwa wyprawili hucznie drugi ślub, na którym pojawiła się masa gwiazd. Teraz w miniony weekend przysięgę małżeńską odnowiła Katarzyna Zielińska.

Katarzyna Zielińska w rozczulającym wpisie o swoim synku. On kiedyś to przeczyta i się wzruszy!

Katarzyna Zielińska odnowiła ślub

Katarzyna Zielińska od lat jest w szczęśliwym związku z biznesmenem Wojciechem Domańskim. Aktorka sporadycznie wrzuca urocze kadry z ukochanym na swoje social media i nie da się zaprzeczyć, że para bardzo się kocha.

Katarzyna Zielińska ponownie zaręczyła się z mężem! Pochwaliła się pierścionkiem

Na początku sierpnia para świętowała 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji wybrali się w podróż do Portugalii, skąd aktorka dzieliła się niesamowitymi zdjęciami. Podczas tej wycieczki biznesmen postanowił jeszcze raz oświadczyć się swojej ukochanej gwieździe.

Teraz w miniony weekend Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański odnowili przysięgę małżeńską. Parze udało się w tajemnicy przed mediami świętować ten szczególny czas, dopiero wszystko wyszło na jaw, kiedy aktorka pochwaliła się zdjęciami z ceremonii.

Fajnie odnowić miłość i usłyszeć, że ktoś cię kocha i to nawet bardziej – napisała aktorka. 

Gwiazda „Barw szczęścia” wybrała sobie przepiękną suknię ślubną w kształcie litery „A” bez ramiączek. Na dole kreacje zdobiły materiałowe róże.

Katarzyna Zielińska nie mogła POWSTRZYMAĆ ŁEZ podczas wywiadu! Ma dość udawania

Zielińska wyjątkowo pokazała także swoich synów: 8-letniego Henryka i 6-letniego Aleksandra. Widzimy też, że wśród gości nie zabrakło znanych twarzy: Małgorzaty Sochy, jej męża Krzysztofa Wiśniewskiego oraz aktora Kacpra Kuszewskiego. 

IG: katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska z mężem na ślubnym zdjęciu

Katarzyna Zielińska, Wojciech Domański/fot. AKPA

Katarzyna Zielińska z mężem na ślubnym zdjęciu

Katarzyna Zielińska, Wojciech Domański/fot. AKPA