Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że księżna Meghan i książę Harry nie spędzą świąt z rodziną królewską. Pałac wydał specjalne oświadczenie, w którym zapewniono, że mają na to pełną aprobatę królowej Elżbiety. Nie wszystkim spodobał się pomysł książęcej pary, która chce świętować z mamą księżnej, Dorią Ragland. Kate i William jednak są nim zachwyceni.

Były znajomy księżnej Meghan OSTRO ją skrytykował: marudne, rozpuszczone BACHORY

Kate i William cieszą się, że nie spędzą świąt z Meghan i Harrym

Ostatnio relacje książęcej pary Sussex i Cambridge nie układają się najlepiej. Wyjazd Meghan i Harry’ego od razu wywołał plotki. Czy między braćmi jest tak źle, że nie mogą usiąść w święta przy jednym stole?

William i Kate odczuwają ulgę, że Meghan i Harry nie spędzą świąt w Sandringham. Chociaż książę uważa jednak to za dziwne, że nie będzie w pobliżu jego brata – zdradza informator „Closer Weekly”.

Książę George był NIEMIŁY wobec księżniczki Charlotte. Książę William zareagował

Z drugiej strony wiele osób twierdzi, że decyzja pary jest bardzo lekceważąca dla królowej. Zarówno ona, jak i książę Filip są w podeszłym wieku, więc powinni chcieć spędzać z nimi jak najwięcej czasu.

Obecnie Meghan i Harry są na urlopie i odpoczywają od królewskich obowiązków. Do pracy wrócą dopiero po świętach.

Książę William i książę Harry są pokłóceni

Doniesienia o kryzysie w relacjach braci pojawiają się już od dłuższego czasu. Miało zacząć się od tego, że William odradzał Harry’emu tak szybkie małżeństwo z Meghan. Zaczęli się od siebie coraz bardziej oddalać. W najnowszym dokumencie z podróży pary Sussex po Afryce, Harry sam przyznał się do konfliktu z bratem.

Książę Harry oficjalnie KOMENTUJE doniesienia o konflikcie z Williamem. Wcale nie zaprzeczył

Książę William i książę Harry fot. Forum/Zuma Press

Książę William, księżna Kate i książę Harry z księżną Meghan fot. Forum/REUTERS

Książę William, księżna Kate i książę Harry z księżną Meghan fot. Forum/Mega Agency
+1 888 505 6342 *** Local Caption *** MEGA305627_004