Księżna Meghan i książę Harry wciąż pozostają w ogniu krytyki – tym razem powodem jest to, że nie spędzą świąt Bożego Narodzenia z rodziną królewską. Nie pomogło publiczne przyznanie się do tego, że jest im ciężko z krążącymi na ich temat negatywnymi opiniami. Były znajomy Meghan, Piers Morgan, napisał felieton, w którym padają mocne słowa.

Ludzie nie lubią księżnej Meghan. Wyniki tej ankiety mówią wszystko

Piers Morgan krytykuje Meghan i Harry’ego

Piersowi nie podoba się to, że Meghan i Harry postanowili spędzić święta bez rodziny królewskiej.

Kolejny dzień, kolejna PR-owa katastrofa Harry’ego i Meghan. Wiadomości, że książę i księżna Sussex nie wezmą udziału w tradycyjnych uroczystościach rodzinnych królowej w jej domu w Sandringham, co nieuchronnie wywołało kolejną burzę negatywnych nagłówków. A jeśli ktoś odważy się ich skrytykować, natychmiast zostanie nazwany „tyranem” lub „rasistą”. Harry i Meghan stali się profesjonalnymi ofiarami w pełnym wymiarze godzin i chcą, aby świat to wiedział.

W swoim felietonie dla „Daily Mail” uważa, że to była szansa na naprawienie relacji.

Wiedzieli, że rodzinne Święta Królowej to doskonała okazja, aby zakończyć ten rok dobrze, naprawić zepsute relacje z Cambridges i spędzić czas z Jej Wysokością w czasie, gdy ona i jej mąż książę Filip zbliżają się do końca swojego długiego i niezwykłego życia. Moja rada dla niej i Harry’ego jest taka – choć pewnie mnie zignorują: Przestańcie narzekać! Przestańcie obrażać królową! Pamiętajcie, kto płaci za wasz królewski styl życia.

Meghan Markle i Książę Harry opuszczą Anglię na stałe i zamieszkają w Stanach?!

Dalej nazywa ich rozkapryszonymi bachorami.

Harry i Meghan mogą beczeć z powodu upiornej prasy i ustawiać w szeregu wszystkich swoich sławnych „przyjaciół” od George’a Clooneya do Hillary Clinton, aby ich bronili. Ale to nie zmieni tego, że prasa słusznie ich wychwalała, gdy zachowywali się jak prawdziwi członkowie rodziny królewskiej i słusznie ich karała, gdy zachowywali się jak płaczliwe, rozpuszczone bachory.

Księżna Meghan urodzi drugie dziecko? Rozmowa księcia Harry’ego daje do myślenia

Kim jest Piers Morgan?

Piers Morgan jest jest brytyjskim dziennikarzem, który twierdzi, że był blisko z księżną Meghan, ale całkowicie odcięła się od niego, gdy wstąpiła do rodziny królewskiej. Teraz pisze na jej temat felietony, w których nie szczędzi słów krytyki.

Zgadzacie się z nim?

Księżna Meghan Książę Harry

Księżna Meghan i książę Harry Fot.FORUM/Mega Agency

Księżna Meghan i książę Harry z Archiem Fot.FORUM/Mega Agency

Książę Harry i księżna Meghan z księżną Kate i księciem Williamem fot. Forum/REUTERS