Książę George, syn księcia Williama i księżnej Kate, jest trzeci w kolejce do tronu. Chociaż obecnie jest jeszcze beztroskim dzieckiem, w przyszłości czeka go bardzo ważna rola. Jak jest do niej przygotowany?

Książę William pokazał się publicznie z Georgem i Charlotte. Chłopiec bardzo urósł i coraz bardziej przypomina ojca

Kiedy książę George się dowie, że będzie królem?

Książę William i jego żona postanowili czekać na odpowiedni moment, aby przekazać taką informację synowi. Jak na razie próbują mu zapewnić jak najbardziej zwyczajne dzieciństwo. Od czasu do czasu zabierają go na ważne wydarzenia. Ostatnio był obecny podczas meczu Euro 2020, gdzie wyglądał niezwykle elegancko.

Pierwszy WEMBLEY księcia Georga. Wszystkie oczy skierowane na niego

Krążą pogłoski, że pierwsza rozmowa na ten temat odbyła się w zeszłym roku, w okolicach siódmych urodzin chłopca. Wtedy poruszyli temat jego przyszłej „służby i obowiązków”. Chociaż wydaje się być jeszcze za młody, aby to wszystko zrozumieć.

Książę George z rodzicami na trybunach fot. / Reuters / Forum

Podobnie jak jego ojciec, książę George, cieszy się tak normalnym wychowaniem, jak to tylko możliwe. Jego rodzice są zdeterminowani, aby zapewnić mu jak najwięcej prywatności. Chociaż chcą, aby jego wczesne lata były stosunkowo wolne od protokołu i formalności, wiedzą, że muszą zrównoważyć to pragnienie z szacunkiem dla królewskiej tradycji. W końcu ich syn zostanie kiedyś głową państwa – pisze jeden z królewskich autorów, Gill Knappett.

Książę George do urodzinowego portretu pozował w zniszczonej koszulce? Internauci dostrzegli ten szczegół

Księżniczka Charlotte i książę George idą do szkoły

księżniczka Charlotte, książę George/fot. FORUM

książę George zakrywa twarz dłonią

książę George/fot. FORUM

książę George i księżniczka Charlotte

książę George i księżniczka Charlotte/fot. FORUM