Niedawno magazyn „Tatler” opublikował artykuł, który wyjątkowo zdenerwował księżną Kate i księcia Williama. Według doniesień magazynu, księżna miała być wykończona obowiązkami, które padły na nią podczas domowej izolacji. Po części ma to mieć związek z odejściem z rodziny królewskiej – Meghan i Harry’ego.

Tego jeszcze nie było – Meghan i Kate pokłóciły się o RAJSTOPY

Kate i William pozywają magazyn „Tatler”

Sprawa zrobiła się na tyle poważna, że Pałac Kensington wydał nawet oświadczenie, a taki ruch to zdecydowanie rzadkość. Pałac raczej nie dementuje plotek na temat członków rodziny królewskiej. Po komunikacje Pałacu Kensington, Richard Dennen, redaktor naczelny magazynu, stwierdził jednak, że Pałac wiedział o przygotowywanym artykule od dawna.

Choć pojawiło się oficjalne stanowisko Pałacu Kensington, to Kate i William nie zamierzają odpuszczać i chcą walczyć w sądzie. Ponoć już wysłali specjalne pisma

Kate i William zazwyczaj nie uczestniczą w procesach sądowych z tabloidami, ale tym razem miarka się przebrała. Rzeczy opisane w tekście są zwyczajnie nieprawdziwe i okrutne, a do tego seksistowskie – twierdzi informator jednego z tabloidów.

Anna Pasternak zna szwagierkę przyjaciółki Meghan?

Wiele mówi się o konflikcie Meghan i Kate i czyżby właśnie Meghan miała jakiś związek z artykułem, który powstał na temat żony Williama? Zagraniczne media podają, że Anna Pasternak przyjaźni się z byłą dziennikarką „Tatler”, Vanessą Mulroney. Co ciekawe jest ona szwagierką Jessici Mulroney – najlepszej przyjaciółki Meghan. Przypadek?

ZOBACZ TEŻ:

Kate i William NIE CHCĄ, by Charlotte wróciła do szkoły?

Ta kobieta miała szczęście! Zobaczyła księżną Kate z dziećmi w TAKIEJ sytuacji

Meghan Markle się przeliczyła. Przegrała sprawę w sądzie z brytyjskim brukowcem

Jessica Mulroney i Meghan Markle w objęciach

Jessica Mulroney, Meghan Markle/fot. Forum

księżna Kate w koszuli w kropki

księżna Kate/fot. FORUM

księżę William w garniturze i księżna Kate w zielonej sukience

Kate i William/fot. FORUM