W związku z pandemią koronawirusa na kilka tygodni zostały zamknięte szkoły. Powoli są znoszone kolejne obostrzenia, w związku z czym część dzieci może wrócić już do placówek. Nie wszyscy rodzice chcą jednak posyłać ponownie dzieci do szkoły. W gronie tych rodziców znaleźli się książę William i księżna Kate.

Księżna Kate umie uspokoić dzieci TYMI SŁOWAMI, gdy występują publicznie

Pandemia koronawirusa – otwieranie szkół

Kate i William od kilku tygodni uczą swoje dzieci w domu. W jednym z wywiadów księżna przyznała, że nie jest to najłatwiejsze zadanie, ale jakoś sobie radzą.

Utknęliśmy, ucząc dzieci w domu. George trochę się denerwuje, bo wolałby wykonywać prace domowe i zadania, które dostaje Charlotte. Robienie pająkowych kanapek jest znacznie fajniejsze niż nauka czytania i pisania – mówiła ze śmiechem Kate.

Księżniczka Charlotte ma SOBOWTÓRA. I to w rodzinie królewskiej

Księżniczka Charlotte nie wróci do szkoły?

Według wytycznych brytyjskiego rządu od 1 czerwca część uczniów będzie mogła wrócić do szkół. W szkolnych ławkach ponownie pojawią się uczniowie pierwszych i szóstych klas. W związku z tym księżniczka Charlotte nie będzie musiała uczyć się w domu, tylko w klasie z innymi dziećmi.

Jak donosi Daily Mail, Kate i William nie chcą się na to zgodzić. Para ponoć zdecydowała, że Charlotte zostanie w domu, tak jak jej brat George, który jeszcze nie może wrócić do normalnego trybu nauczania.

Zrezygnują z wysłania księżniczki Charlotte z powrotem do szkoły w czerwcu, chcąc, by wraz z bratem stosowała się do obecnych procedur blokowania koronawirusa, co oznacza pozostanie w domu – podaje Daily Mail.

ZOBACZ TEŻ:

Księżna Kate chciała dać inne imię George’owi. „Jej serce podpowiadało imię…”

Co się wydarzy po rozwodzie księżnej Kate i księcia Williama? Wszystko jest ustalone

Książę William i książę Harry znów zaczęli ze sobą rozmawiać po TYM zdarzeniu

 

Księżniczka Charlotte i książę George w szkolnych strojach

księżniczka Charlotte, książę George/fot. Forum

książę George, księżniczka Charlotte w płaszczykach

książę George, księżniczka Charlotte/fot. Forum