Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub dwa lata temu. Piękną uroczystość śledziło mnóstwo osób z całego świata. Dopiero po takim czasie, wyszła na jaw awantura, która nawiązała się między panną młodą i księżną Kate. Poszło rajstopy.

Meghan Markle i książę Harry wręczyli sobie prezenty z okazji rocznicy ślubu. Ten od żony zaskakuje

Meghan Markle i księżna Kate pokłóciły się o rajstopy

Meghan Markle i książę Harry mieli ślub jak z bajki, ale jak wiemy, organizacja takiej ceremonii nie należy do najłatwiejszych. Chociaż para z pewnością mogła liczyć na pomoc profesjonalistów, były kwestie, które wywołały spór. Chodziło o to, czy druhny mają mieć na sobie rajstopy.

Doszło do incydentu na próbie ślubu. To był gorący dzień i księżne zaczęły spierać się o to, czy druhny powinny mieć na sobie rajstopy. Kate, zgodnie z protokołem, uznała, że ​​powinny. Meghan nie chciała tego – czytamy w magazynie „Tatler”.

Ekspert przeanalizował MOWĘ ciała Meghan i Kate – nie jest dobrze

Nie od dziś wiadomo, że Meghan lubiła łamać protokół. Podczas oficjalnego ogłoszenia zaręczyn nie miała na sobie rajstop. Jej strój często był niezgodny z zasadami panującymi w rodzinie królewskiej.

Księżna Kate znów udowodniła, że jej relacje z Meghan i Harrym są ZŁE

Ostatecznie wygląda na to, że Meghan dopięła swego. Za to na ślubie księcia Williama i księżnej Kate, czy nawet księżniczki Eugenii, nie można było mieć gołych nóg.

Meghan i Harry oraz William i Kate w 2018 roku

Meghan i Harry oraz William i Kate w 2018 roku fot. Forum/REUTERS

Ślub księżnej Meghan i księcia Harry'ego

Ślub księżnej Meghan i księcia Harry’ego fot. FORUM/REUTERS

Księżna Kate i Meghan Markle na Wimbledonie

Księżna Kate i Meghan Markle na Wimbledonie fot. Zuma Press / Forum