Meghan Markle i książę Harry powitali swoje pierwsze dziecko na świecie. 6 maja przyszedł na świat Archie Harrison. Książę William i Kate Middleton udali się do Frogmore Cottage w Windsor, aby spotkać nowo narodzone dziecko.

Kate Middleton i książę William poznali Archie’ego Harrisona

Daily Mail poinformował, że 14 maja książę William i Kate Middleton odwiedzili swojego siostrzeńca Archie’ego Harrisona. Niestety para nie zabrała ze sobą dzieci – książę George, księżniczka Charlotte i Louis nie mieli jeszcze okazji poznać kuzyna.

Meghan Markle nazwała syna Archie, żeby zrobić na złość Kate Middleton?

Ich dzieci nie były z nimi, więc minie jeszcze trochę czasu zanim George, Charlotte i Louis poznają nowego kuzyna – poinformowała Rebecca English na Twitterze.

Książę William i jego brat nie są już sąsiadami. Książę Harry i Meghan Markle przeprowadzili się z Pałacu Kensington w Londynie.

Pierwszy tydzień Archie’ego w domu z mamą i tatą był spokojny. Chcieli mieć tę osobistą przestrzeń z noworodkiem. W tym tygodniu rozpoczną się wizyty rodziny i przyjaciół. Royal baby pozna wtedy książę i księżna Cambridge, a także książę Walii, który wraz z żoną wróci z zagranicznej wizyty – poinformował królewski reporter Omid Scobid.

Czy Archie Harrison zachowywał się jak zwykły noworodek? Oto jak wyglądała jego pierwsza noc

Aktualnie Meghan przebywa na urlopie macierzyńskim i opiekuje się noworodkiem. Niestety nie ma informacji na temat tego, jak przebiegło spotkanie obu par i jaka była reakcja księcia Williama i Kate Middleton na widok pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego.

Britain's Prince Harry and Meghan, Duchess of Sussex are seen with their baby son at Windsor Castle
Britain's Prince Harry and Meghan, Duchess of Sussex are seen with their baby son at Windsor Castle