Echo po „aferze zdjęciowej” Kate Middleton nie milknie. I choć księżna przyznała się do przeróbki ostatniego, rodzinnego zdjęcia, które zostało wypuszczone do sieci, internauci od kilku dni przyglądają się jej innym fotografiom i sprawdzają, czy nieudana obróbka obrazka miała miejsce po raz pierwszy. Do jakich wniosków dochodzą? Okazuje się, że monarchini już wcześniej korzystała z Photoshopa. Co ciekawe, udoskonalała między innymi zdjęcie królowej Elżbiety II. Swój komentarz w tej sprawie dała też znana agencja fotograficzna.

Kate Middleton majstrowała przy zdjęciu i… wpłynęła na światową giełdę!

Kate Middleton już wcześniej przerabiała „oficjalne’ zdjęcia monarchii!

Kate Middleton wrzuciła do sieci rodzinne zdjęcie, które miał wykonać książę William. Bardzo szybko okazało się jednak, że monarchini edytowała fotografię. Post miał uciszyć plotki na temat jej złego stanu zdrowia, a w efekcie… dodał oliwy do ognia i jeszcze bardziej zmartwił miłośników royalsów. A wszystko dlatego, że Pałac odmówił pokazania światu nieprzerobionego obrazu.

Pierwszy od miesięcy prawdziwy dowód, że księżna Kate żyje. Na wideo widać Kate czy jej sobowtóra?

Internauci postanowili sprawdzić, czy był to pierwszy raz, gdy monarchini zdecydowała się użyć Photoshopa. Do jakich wniosków doszli? Cóż, okazuje się, że już w przeszłości księżna chciała udoskonalić zdjęcie. I to nie byle jakie, bo z królową Elżbietą II i jej wnukami w roli głównej! Fotografię wykonała sama żona księcia Williama. Wydaje się, że edycję także…

Getty Images przeanalizowało kwestionowane zdjęcie i zdecydowało się umieścić adnotację, w której przekazano, że materiał był edytowany u źródła – można przeczytać.

Co tym razem „nie udało” się Kate? Na przykład rękaw sukienki księżniczki Charlotte, który się zdublował. „Źle” potraktowała też chociażby spódnicę królowej, która układa się w nieco dziwny sposób.

„Słynne” bokserki księcia Harry’ego ubezpieczone na 1 milion dolarów. Nie były prane od 2012 roku

@pettylamel

They need to go with Queen Elizabeth with these photoshopping skills. Fired. Electric chair.

♬ Yacht Club - MusicBox