Absurdom tego świata nie ma końca. Bokserki księcia Harry’ego (39 l.), które miał rzekomo nosić podczas słynnej imprezy w Las Vegas, została ubezpieczona na 1 milion dolarów. Szef klubu ze striptizem Dino Palmiotto kupił bokserki na aukcji za 250,000 dolarów od Carrie Royale, która twierdzi, że całowała się z księciem, a nawet zrobiła kilka zdjęć, które jej zdaniem „zszokują opinię publiczną”.

W San Diego znajduje się klub ze striptizem Exposé i właściciel kupił te bokserki. O ile wiem, nadal próbuje zbudować kapliczkę ku czci Harry’ego, powiedziała Royale o dziwnym zakupie.

Książę Harry i Meghan czują się „pominięci” w sukcesji do tronu

Dino Palmiotto powiedział, że wydał „dużo pieniędzy” na bieliznę, ale dodał, że „są tego warte”.

Nie były prane, są w oryginalnym stanie z tamtej nocy w 2012 roku […] To są prawdziwe klejnoty koronne i ludzie nie mogą się doczekać, aby tu przyjechać i je zobaczyć.

Nieprane od ponad dekady bokserki księcia Harry’ego

Dino Palmiotto powiedział również, że nie podejmuje ryzyka i zwiększył bezpieczeństwo, a także wykupił na nie ogromną polisę ubezpieczeniową, „Zawarliśmy polisę ubezpieczeniową na majtki Harry’ego na milion dolarów. Bardzo się boję, że ktoś włamie się do klubu i spróbuje je ukraść.”

TO Harry usłyszał, gdy odwiedził chorego ojca

Zalewają nas telefony i jest coraz więcej ludzi, którzy chcą je zobaczyć. Ich bezpieczeństwo zostało dość drastycznie zwiększone. Dodaliśmy roboty zabezpieczające na samym parkingu i nawet gdy nas tu nie ma, są chronione. Skonstruowaliśmy specjalną skrzynkę do przechowywania tych majtek, są one zamknięte i przykręcone. Traktuję to bardzo, bardzo poważnie. Harry, twoje majtki są bezpieczne w Exposé, dodał Palmiotto.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: