Choć Kate Middleton chciałaby być postrzegana jako zwyczajna matka i żona, to doskonale wie, że różni się od przeciętnych obywateli. Księżna doskonale zdaje sobie sprawę, że jej rodzina i ona sama mogą stać się łatwym celem potencjalnych napastników.

„Oszczędna” Kate Middleton w TRZECH płaszczach w ciągu dwóch dni. Stylowa?

Kate Middleton prosi o ochronę

Ostatni sezon „The Crown” nie tylko pokazał brytyjską rodzinę królewską w bardzo negatywnym świetle, ale przypomniał również sprawę włamania do pałacu Buckingham, do którego doszło w lipcu 1982 roku. Czynu dopuścił się 38-letni Michael Fagan – wspinając się po dachu dotarł do wnętrz pałacu i ostatecznie trafił do sypialni królowej, którą miał poprosić o papierosa.

Zdaniem brytyjskiej prasy to właśnie ten incydent miał spowodować, że księżna Kate zdecydowała się poprosić o dodatkową ochronę. Podobno decyzja już zapadła, a dodatkowi ochroniarze już pojawili się w pałacu Kensington.

Kate Middleton PO RAZ DRUGI w kwiecistej sukience. Nie zapomniała o maseczce

Co ciekawe, wspomniany wcześniej Fagan wślizgnął się do królewskiej rezydencji dwukrotnie. Oprócz niego na wizytę w domu u królowej zdecydowało się jeszcze kilkanaście osób. Żadna z nich nie trafiła do więzienia, ponieważ do 2007 roku taki wyczyn był penalizowany przez kodeks cywilny. Po zmianie prawa wtargniecie do królewskiej rezydencji jest traktowane jako przestępstwo ścigane z urzędu.

Kate Middleton pomaga wolontariuszom w sukience za 9 tysięcy złotych

Myślicie, że Kate naprawdę ma się czego obawiać?

Kate Middleton w czerwonym płaszczu, fot. Forum

December 8, 2020, Cardiff, United Kingdom: Image Licensed to i-Images Picture Agency. 08/12/2020. Cardiff, United Kingdom. Prince William and Kate Middleton , the Duke and Duchess of Cambridge, at Cardiff Castle in Wales, United Kingdom, on the final day of their Royal Train tour of the UK.,Image: 574450200, License: Rights-managed, Restrictions: * China, France, Italy, Spain, Taiwan and UK Rights OUT *, Model Release: no, Credit line: Pool / Zuma Press / Forum

Kate Middleton i książę William

Kate Middleton i książę William, fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Kate Middleton i książę William

Kate Middleton i książę William, fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum