Kate Middleton była wielokrotnie chwalona za swoją oszczędność i noszenie dwa razy tych samych kreacji. Dla przykładu na ślub księcia Harry’ego księżna wybrała bladożółty zestaw, ktory wcześniej założyła na chrzest księżniczki Charlotte i urodziny królowej Elżbiety II.

Kate Middleton PO RAZ DRUGI w kwiecistej sukience. Nie zapomniała o maseczce

Dwa płaszcze Kate Middleton

Księżna Cambrigde z mężem udała się w podróż po Wielkiej Brytanii, której celem ma być „hołd złożony Brytyjczykom walczącym z epidemią”. Nie milkną komentarze, że podróż książęcej pary ma też podreperować wizerunek monarchii, który ucierpiał w obliczu ostatniego sezonu serialu „The Crown”. Scenarzyści przedstawili rodzinę królewską – a zwłaszcza księcia Karola – w tak niekorzystnym świetle, że na Instagramowym profilu księstwa Kronwalii na chwile wyłączyli obserwatorom możliwość komentowania, a rząd brytyjski oświadczył, że przed odcinkami serialu powinna pojawiać się informacja, że prezentowane wydarzenia to fikcja.

W obliczu tych wydarzeń Kate i William stanęli przed trudnym zadaniem udowodnienia obywatelom, że istnienie monarchii ma jakikolwiek sens. W związku z tym Kate zadbała o stosowną garderobę.

Kate Middleton pomaga wolontariuszom w sukience za 9 tysięcy złotych

Na stacji kolejowej Kate pojawiła się w granatowym płaszczu o klasycznym kroju dyplomatki. Następnie para książęca zawitała do Brewik, gdzie spotkała się z uczniami lokalnej szkoły. Następnego dnia royalsi gościli w Cardiff – na tę okazję Kate wybrała czerwony płaszcz i szal w szkocką kratę. W ręku księżnej znalazła się specyficzna torebka, której fason przypominał ulubione modele 94-letniej królowej.

Książę William wyznał, jaki NAJGORSZY prezent dał Kate Middleton: Nigdy nie pozwoliła mi o tym zapomnieć

W którym wydaniu Kate podoba wam się najbardziej?

 

 

Kate Middleton i książę William

Kate Middleton i książę William, fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Kate Middleton i książę William

Kate Middleton i książę William, fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Kate Middleton w czerwonym płaszczu, fot. Forum

Kate Middleton w czerwonym płaszczu, fot. Pool / Zuma Press / Forum

Kate Middleton z dziwną torebką, fot. Forum

Kate Middleton z dziwną torebką, fot. Pool / Zuma Press / Forum