Kate Middleton, czyli księżna Cambridge, od wczoraj jest przedstawiana w nowej roli. Kate jest pracującą mamą trójki dzieci, z których dwoje codziennie chodzi już do szkoły. Z okazji nowego roku i nowej roli Kate zafundowała sobie małą metamorfozę.

Styl księżnej Kate, Kate Middleton – fryzura

Pierwszego dnia szkoły Kate, jej mąż i dwójka pociech stali się bohaterami sesji zdjęciowych. Fotoreporterzy upamiętnili moment, w którym Kate i William prowadzą za ręce George’a i Charlotte w jej pierwszym dniu szkoły.

Kate i William opóźniają swoje wakacje, żeby nie spotkać Meghan i Harry’ego – obrazili się za TE słowa o dzieciach

Księżna miała na sobie sukienkę w kwiaty i czułenka na obcasach. Fanki jej stylu zauważyły, że Kate odświeżyła też fryzurę.

Styliści są zachwyceni – Kate skróciła włosy, ma teraz long boba. Fryzjer rozjaśnił nieco pasma księżnej. Kate nie kręci też loków, prawdopodobnie zostały one jedynie ułożone na grubej szczotce.

Internautki na wieść o tym, że Kate zaprezentowała styl mamy pracującej (wygodną fryzurę, łatwą do ułożenia w krótkim czasie) trochę się zdenerwowały. Kobiety twierdzą, że Kate przed wyjściem była w rękach fryzjera i wizażystki, że normalne kobiety nie mają rano tyle czasu, by dopracowywać perfekcyjny look. Kobiety piszą, że księżna nie jest „zwykłą mamą”, tylko przyszłą królową, wokół której skacze służba.

Księżna Kate uwielbia TO ćwiczenie na płaski brzuch. Ten trening sprawia, że ma szczupłą sylwetkę

Was też frustrują te porównania Kate do zwykłej mamy? A może uważacie, że każdą kobietę stać na taki look, jeśli się bardziej postara?

Księżna Kate i książę William odprowadzają księżniczkę Charlotte i księcia George’a do szkoły, fot. Forum, Mega Agency

Księżna Kate skróciła i rozjaśniła włosy, fot. Forum, Mega Agency

 

Kate z córeczką, fot. Forum, Mega Agency

 

Księżna Kate na wakacjach miała dłuższe włosy, kręciła je też mocniej, fot. FORUM/ZUMA Press