Pałac Kensington ogłosił, że księżna Walii (41 l.) będzie gospodarzem trzeciego dorocznego kolędowania w Opactwie Westminsterskim. Uroczyste wydarzenie odbędzie się w piątek, 8 grudnia, a później zostanie wyemitowane w ITV w Wigilię Bożego Narodzenia.

Księżna Kate boi się wielkiej krytyki po premierze „The Crown”

Tegoroczny koncert jest powiązany z kampanią księżnej Kate „Shaping Us” (przyp. co nas kształtuje) i organizowany jest, aby „podziękować wszystkim, którzy pracują na rzecz wspierania niemowląt, małych dzieci i rodzin w naszych społecznościach w całej Wielkiej Brytanii”.

Księżna w okresie świątecznym zawsze stawiała na klimatyczne, ale bardzo formalne stylizacje.

Księżna Kate w przytulnym swetrze

Na Instagramie opublikowano zdjęcie księżnej Kate, na którym przyszła królowa ubiera choinkę. Księżna zerwała z tradycją nie tylko casulowym lookiem, ale również tym, że zdjęcie zostało wykorzystane ponownie. Księżna recyklinguje nie tylko ubrania, ale i zdjęcia!

To jest klasa! Księżna Kate w wełnianym komplecie

Księżna ma na sobie wełniany sweter z nordyckim wzorem, który pochodzi z kolekcji brytyjskiej marki Holland Cooper. Niestety jest już wyprzedany, ale kosztował ok. 850 złotych. Księżna połączyła go z prostymi jeansami.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

holland-cooper-fair-isle-knit-sweater-610x610