Księżna Kate (41 l.) po raz kolejny zdublowała swoją stylizację. W tym samym looku – dokładnie – pojawiła się w czerwcu na ślubie księcia Jordanii – Husseina.

Teraz księżna pojawiła się na corocznym przyjęciu korpusu dyplomatycznego w Pałacu Buckingham, ubrana w pudrową suknię Jenny Packham, wysadzaną cekinami. Jednak to nie jedyna rzecz, przez którą naprawdę błyszczała.

Księżna Kate w kwiatowej tiarze, której nie widziano od niemal 100 lat

Największą uwagę przykuła jej tiara, która była ulubioną ozdobą księżnej Diany. Wysadzana diamentami i perłami tiara „Lovers Knot” należała do królowej Marii Teck. Pra pra babci księcia Williama.

Księżna Kate w bezcennych klejnotach

Do diademu dobrała małą diamentową broszkę (Bentley & Skinner) i wiszące kolczyki – oba elementy pochodzą ze słynnej kolekcji Greville, która była bardzo bliska zmarłej królowej Elżbiecie II. Dame Margaret Greville pośmiertnie przekazała swojej bliskiej przyjaciółce królowej Matce słynną kolekcję biżuterii.

Księżna Kate dawno nie wyglądała tak efektownie

Kate Middleton uzupełniła swoją cekinową kreację butami Gianvito Rossiego i kopertówką Prady. Oba elementy nosiła już wielokrotnie.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: