Kate Middleton (41 l.) pojawiła się w piątek wieczorem w „zimowej bieli” na swoim trzecim dorocznym koncercie świątecznym „Together at Christmas” w londyńskim opactwie Westminster. Pierwszy raz pojawiła się w spodniach na kolędowaniu z rodziną, co jest znakiem odświeżenia jej stylu, na bardziej nowoczesny.

Księżna Kate pokazała za dużo. Co za nogi!

Księżna Walii miała na sobie długi biały płaszcz projektu Catherine Walker, sweter w kolorze kości słoniowej i spodnie marki Holland Cooper z wysokim stanem, które kosztują ok. 1500 złotych.

Na tę okazję wybrała luksusowe kolczyki z macicy perłowej marki Van Cleef & Arpels, które kosztują ok. 25,000 złotych. Miała je na sobie już przy wielu okazjach. Księżna look uzupełniła niewielką torebką Strathberry za ok. 2200 złotych i kremowymi czółenkami.

Księżna Kate kolęduje z rodziną

Jednak nie tylko ona była gwiazdą tegorocznego kolędowania. Na uroczystości w Westminister pojawiła się cała rodzina Kate, a także m.in.: księżna Edynburga, książę i księżna Glocester, księżniczki Beatrice i Eugenia, Zara Tindall czy książę Kentu.

Księżna Kate w kwiatowej tiarze, której nie wiedziano od 100 lat

Książę William (41 l.), książę George (10 l.) i książę Louis (5 l.) wybrali klasyczny grant, a księżniczka Charlotte (8 l.) miała na sobie granatowe rajstopy i prawdopodobnie ten sam bordowy płaszcz, który miała na sobie w zeszłym roku koncercie świątecznym. Louis jak zwykle rozrabiał ku uciesze przybyłych.

Dzieci pary książęcej wrzucały listy do Świętego Mikołaja do specjalnej skrzynki pocztowej znajdującej się przed opactwem, co rozczuliło internautów.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: