Rzadko widywana Katie Holmes pojawiła się miniony weekend na czerwonym dywanie. Aktorka wzięła udział w nowojorskiej imprezie lokalnego radia, gdzie swoim ubiorem nawiązał do wczesncych lat 2000, gdzie panowała moda na łączenie workowatych spodni i obcisłych, przedłużanych topów.

Katie Holmes w ciekawej stylizacji

Katie Holmes na imprezę radia iHeartRadio, gdzie była jedną z prezenterek założyła szerokie dżinsowe spodnie i obcisły długi top przypominający sukienkę, całość uzupełniały granatowe sneakersy. Warto zauważyć także jej malutki kolczyk w nosie. 43-latka wybrała na ten dzień dziewczęcą fryzurę układając swoje włosy w delikatne fale. Cała stylizacja spowodowała, że Holmes wyglądała jakby czas zatrzymał się dla niej rzeczywiście w roku 2000!

Gala CFDA Fashion Awards 2022. Kim Kardashian, Cher, Kendall i Kylie Jenner i Katie Holmes

Holmes nie jest jedyną celebrytką, która w tym roku założyła stylizację inspirowaną rokiem 2000, ponieważ podobne fasony, a mianowicie rozkloszowane spodnie z niskim stanem i dżinsy o obniżonej talii wkradają się z powrotem na wybiegi i do sklepów.

Katie Holmes jest w związku z 10 lat młodszym muzykiem

Też nosiłyście takie stylówki? A może nigdy Wam się nie podobały?

 

New York, NY -/ Forum

New York, NY –  Forum

New York, NY – Forum

American actress Katie Holmes arrives at the 2022 iHeartRadio Z100 New York Jingle Ball held at Madison Square Garden on December 9,

American actress Katie Holmes arrives at the 2022 iHeartRadio Z100 New York Jingle Ball held at Madison Square Garden on December 9,