Suri Cruise, córka Katie Holmes i Toma Cruise’a, rośnie w zastraszającym tempie! Na zdjęciach wykonanych na lotnisku LAX widać, że 17-letnia nastolatka już prawie przerosła swoją 44-letnią mamę.

Suri Cruise prawie dorosła

Suri, którą wciąż pamiętamy jako małą dziewczynkę, teraz jest wysoką, młodą kobietą. Na lotnisku miała na sobie luźny, wygodny strój, idealny na lot – miała na głowie zaplecione warkocze, a na ramieniu biały płócienny worek, a w ręku różowy walizkę na kółkach.

Suri Cruise ma już 16 lat! Nie uwierzycie jak teraz wygląda

Katie również postawiła na luźny styl – miała na sobie czarny kapelusz, jasnobrązowy sweter i czarne spodnie. Aktorka postawiła na naturalny look, nie malując się i skrywając włosy pod czapką z daszkiem. Nie wiadomo, dokąd mama i córka się wybierają, ale na pewno zrobią to w wygodny sposób.

Jak dziś wygląda relacja Toma Cruise’a z córką Suri? Będziecie zaskoczeni

Katie i Suri są bliskimi przyjaciółkami i co jakiś czas pojawiają się razem publicznie. Ostatnio Holmes zdecydowanie rzadziej pojawia się w filmach, ale w kwietniu miała premierę filmu Rare Objects, w którym zagrała i który wyreżyserowała. Prasa amerykańska dała filmowi średnie oceny, krytykując przede wszystkim casting aktorów.

Suri Cruise i Katie Holmes w Nowym Jorku. Nastolatka jest już prawie tak wysoka jak jej mama (ZDJĘCIA)

Z kolei Suri niedawno skończyła 17 lat i zaczyna myśleć o przyszłości. Daily Mail donosi, że nastolatka wysłała już aplikacje na studia związane z modą w Nowym Jorku. Jej mama bardzo ceni sobie bliski kontakt z córką i chciałaby, żeby Suri mieszkała blisko niej. Jednak Tom Cruise, który w 2011 roku rozstał się z Katie, nie odgrywa już żadnej roli w życiu córki. Jak podaje Page Six, aktor i Suri „oddalili się” od siebie i nie mają ze sobą kontaktu. W jednym z procesów sądowych Tom Cruise powiedział, że przyczyną rozstania z Katie była między innymi jego związki z Kościołem Scjentologicznym, do którego przynależy.

Forum

 Forum

orum