Katie Holmes (40 l.) ma za sobą ciężki czas. Aktorka nie ma szczęścia do miłości. Najpierw związała się z Tomem Cruisem, para rozwiodła się w sierpniu 2012 roku. Od chwili rozstania się z mężem, to Katie sprawowała opiekę na córką Suri, ale wygląda na to, że tatę nie za bardzo interesuje los dziecka. Później Holmes związała się z Jamiem Foxxem, z którym była przez 6 lat!

Tabloid podaje, że 13-letnia córka Katie Holmes jest zszokowana zmianami, jakie zaszły na twarzy jej mamy

Bardzo chuda Katie Holmes na konferencji prasowej w NY

Katie nie schodzi ze świecznika, od czasu gdy do mediów trafiła informacja o zakończeniu wieloletniego związku z Jamiem Foxxem. Na jaw wyszły szokujące szczegóły, mówiące o tym, że aktorka miała dosyć bycia wielokrotnie zdradzaną i oszukiwaną. Holmes wybrała siebie i swoją córkę, która jako matka, chce być wzorem dla nieletniej Surie. Tym razem Katie nie chowa się po rozstaniu, tylko publicznie pokazuje. Aktorka zadała szyku i klasy na konferencji prasowej w Nowym Jorku.

Katie jak co roku pojawiła się na konferencji prasowej Global Citizen w Nowym Jorku. Aktorka na tę okazję wybrała elegancką ale zwiewną sukienkę od domu mody Chloe. Na nogach aktorka miała proste, brązowe rzymianki. Z dodatków dobrała do stylizacji dużą ilość biżuterii a także pasującą kolorystycznie do sukienki granatową torebkę na złotym łancuszku. Na Instagramie Holmes pochwaliła się zdjęciem, na którym widzimy ją z włosami w artystycznym nieładzie. Zdjęcie przywodzi na myśl szczęśliwą i zadowoloną Katie z czasów młodości. Fani byli zachwyceni nową odsłoną aktorki po rozstaniu. Widać, że pogodziła się z decyzją i cieszy się życiem. Niektórzy z wielbicieli aktorki szybko zauważyli jednak jej szczupłą sylwetkę. Mając tyle stresów w życiu nie ma co się dziwić, że aktorka schudła.

Podoba się Wam stylizacja Katie Holmes?

ZOBACZ WIĘCEJ:

WOW! Katie Holmes odsłoniła biustonosz na ulicy; po rozstaniu z facetem pokazuje mu, co stracił? (ZDJĘCIA)

SZOK! Katie Holmes rozstała się z wieloletnim partnerem Jamie Foxxem

Katie Holmes powiedziała Suri, że Tom Cruise NIE JEST jej PRAWDZIWYM ojcem

Katie Holmes

Katie Holmes wyglądała bardzo elegancko podczas konferencji prasowej Global Citizen w Nowym Jorku. Fot.Forum/ Backgrid USA

Katie Holmes

Katie Holmes wyglądała bardzo elegancko podczas konferencji prasowej Global Citizen w Nowym Jorku. Fot.Forum/ Backgrid USA

Katie Holmes

Aktorka Katie Holmes pokazała swój wysportowany i płaski brzuch. Fot.Forum/BACKGRID USA.

Katie Holmes

Katie Holmes pojawiła się na czerwonym dywanie w pięknej i eleganckiej sukni do ziemi. Fot.Forum

Sonda

poll-violet

Aktorka od czasu rozstania bardzo schudła. Powinna już przestać z odchudzaniem?

1
Katie Holmes

Wygląda strasznie niezdrowo! Te kości policzkowe...masakra

2
Katie Holmes

Katie zawsze była chuda. Jako singielka wygląda super!