Amerykańskie gwiazdy zasadniczo dzielą się na dwie grupy: na te, które na miejsce życia wybierają słoneczną Kalifornię i są regularnie widywane na plażach w Malibu, oraz zwolenników wielkiego miasta, którego ucieleśnieniem jest Nowy Jork.

Katie Holmes jak ZAKOCHANA nastolatka z nowym partnerem. Pocałunkom i czułości nie było końca

Katie Holmes przyłapana w metrze

O ile gwiazdy zamieszkujące wzgórza Los Angeles zazwyczaj kryją się za murami swoich luksusowych rezydencji, to znanych mieszkańców Wielkiego Jabłka można spotkać w zasadzie na każdym kroku. Nie inaczej było tym razem – Katie Holmes została przyłapała w nowojorskim metrze, gdzie towarzyszył jej nowy ukochany, Emilio Vitolo.

Para miała na sobie codzienne stylizacje. Katie postawiła na ciemne spodnie, biały t-shirt i sportowe buty. W podobnym stylu były utrzymane ubrania Emilio, który w przeciwieństwie do Katie, wybrał jasne jeansy. Zakochani siedzieli przytuleni, a była żona Toma Cruise’a opierała swoją nogę o kolano partnera, który zawcięcie pokazywał jej coś w telefonie.

Nowy związek Katie Holmes nabiera tempa. Aktorka ma za sobą kolejną randkę

Katie i Emilio oficjalnie spotykają się od września i od razu stali się ulubieńcami kolorowej prasy po obu stronach oceanu.

Katie Holmes ma nowego partnera – nie szczędzili sobie czułości podczas randki (ZDJĘCIA)

Pasują do siebie?

Katie Holmes przytula się do nowego chłopka.

Zakochana Katie Holmes, fot.Forum/Mega Agency.

Katie Holmes i Emilio Vitolo na wspólnym wypadzie

Katie Holmes, Emilio Vitolo/fot. Backgrid USA / Forum

Katie Holmes przyłapana w metrze, fot. BrosNYC / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Katie Holmes przyłapana w metrze, fot. BrosNYC / BACKGRID / Backgrid USA / Forum