Katie Holmes w rozmowie z Glamour wyznała, że bardzo chroni prywatność swojej 16-letniej córki, Suri, która dorastała pod stałym nadzorem paparazzi.

„Dla mnie najważniejsze jest, żeby ją chronić, ponieważ była tak bardzo widoczna już od najmłodszych lat” – powiedziała aktorka, która bardzo rzadko wypowiada się publicznie na temat swojej córki.

Katie Holmes opowiada o córce

Holmes dodała, że jest „wdzięczna”, że jest matką tak niezwykłej osoby, jaką jest Suri. Opinia publiczna zaczęła interesować się życiem Suri z uwagi na nieszablonowy związek jej rodziców, Katie Holmes i Toma Cruise’a. Zainteresowanie to jeszcze bardziej wzrosło po rozwodzie aktorskiej pary w 2011 roku.

Cruise, który obecnie ma 60 lat, zaczął się oddalać od córki po rozwodzie, a ich relacja do dziś nie odzyskała dawnego blasku. Informator zdradził w marcu, że aktor nie widział Suri od bardzo dawna i nie jest częścią jej życia.

Suri Cruise i Katie Holmes w Nowym Jorku. Nastolatka jest już prawie tak wysoka jak jej mama (ZDJĘCIA)

Podczas przesłuchania w ramach procesu o zniesławienie przeciwko Bauer Media w 2012 roku, w którym Cruise był oskarżycielem, aktor przyznał, że jego związek z Kościołem Scjentologicznym odegrał dużą rolę w tym, dlaczego oddalił się od córki.

Suri Cruise ma już 16 lat! Nie uwierzycie jak teraz wygląda

Gdy zapytano Cruise’a, czy Holmes zakończyła ich związek „w celu ochrony Suri przed Scjentologią”, odpowiedział wtedy: „To jedno z twierdzeń, tak.”

W wywiadzie dla Glamour Katie Holmes zdradziła więcej szczegółów na temat jej relacji z córką. Okazuje się, że zawsze prosi córkę o wkład w swoje filmy. Wspomina w wywiadzie, że cover The Marcel’s „Blue Moon”, nagrany przez nastolatkę, został użyty w czołówce jej filmu z 2022 roku „Samotni wśród siebie”.

Zakochana Katie Holmes już ubiera się jak jej chłopak

Suri śpiewa również w debiutanckim filmie reżyserskim Holmes „Rare Objects”, który jest adaptacją powieści Kathleen Tessaro o tym samym tytule. Film opowiada historię młodej kobiety, która próbuje odzyskać kontrolę nad swoim życiem w Nowym Jorku po traumatycznej przeszłości.

Katie Holmes zadała szyku w niecodziennym zestawie ze skóry

Można się zatem spodziewać, że choć Holmes próbuje stronić od paparazzi, to już wkrótce jej córka rozpocznie własną karierę w Hollywood.

 

Forum

/ Forum

Forum

Suri Cruise

Forum

Katie Holmes i Suri Curise

Forum