Od kilku dni życie Katy Perry wygląda zupełnie inaczej. Na świat przyszło pierwsze dziecko piosenkarki. Perry i Orlando Bloom powitali na świecie córkę – Daisy Dove.

Tak Katy Perry wygląda w połogu. Pokazała ciało kilka dni po PORODZIE

Katy Perry pokazała wózek dla córki

Ciąża piosenkarki budziła wiele emocji i o tym, że spodziewa się dziecka, mówiło się zanim to faktycznie było prawdą. Nie dziwi więc, że teraz głośno będzie o córce Katy i Orlando, a także o tym, jak się czują i spełniają w roli rodziców. Aktor powinien mieć łatwiej, bo ma już syna z poprzedniego związku z Mirandą Kerr.

Para na razie nie pokazała twarzy córki, a jedynie jej rękę. Katy jednak nie zamierza wszystkiego ukrywać i na InstaStoriec chętnie dzieliła się z obserwatorami prezentami, które ona i jej córka dostały od znanych osób, np. od Beyonce.

Prezent wysłał także projektant Jeremy Scott. Podarował wózek, który stworzył we współpracy z marką Cybex. A dodatkowo dołączył jeszcze torbę z upominkiem Moschino, domu mody, w którym jest dyrektorem kreatywnym. Wózki marki Cybex upodobały sobie polskie celebrytki i często wybierają je dla swoich pociech. Niestety, nie należą do najtańszych. W zależności od modelu trzeba zapłacić 5 tysięcy złotych albo i więcej.

ZOBACZ TEŻ:

Katy Perry POKAZAŁA pokój dziecka. Jeden kolor przeważa

Katy Perry tańczy na ulicy i odsłania OGROMNY brzuch

Katy Perry pokazała wózek dla córki

Wózek córki Katy Perry/fot. Instagram/katyperry

Wózek córki Katy Perry

Katy Perry pokazała wózek dla córki/fot. Instagram/katyperry