Katy Perry oczekuje narodzin pierwszego dziecka. Teraz gwiazda postanowiła się pochwalić tym, jak urządziła pokój nienarodzonej jeszcze córeczki.

Katy Perry tańczy na ulicy i odsłania OGROMNY brzuch

Pokój dziecka Katy Perry

Jak należało się spodziewać, jest bardzo kolorowo. Taki też był strój Katy Perry, która swoich fanów zaprosiła na wirtualną wycieczkę po pokoju córki zorganizowaną za pośrednictwem aplikacji Zoom. Podczas niedzielnej transmisji #SundaySmile piosenkarka wystąpiła w stroju inspirowanym cyrkowym kostiumem, a do twarzy przykleiła kryształki przypominające łzy Arlekina.

Cześć wszystkim, pokażę wam dziś mój pokój dla dziecka, tylko rzucimy okiem – powiedziała gwiazda.

Katy Perry czegoś się boi? Zobaczcie, z czym wyszła na ulicę (ZDJĘCIA)

Ściany zostały pomalowane farbą w kolorze różowej gumy do żucia. W odcieniach różu i fioletu są też wszystkie meble i akcesoria znajdujące się w pomieszczeniu m.in.: łóżeczko, fotel oraz przewijak. W pokoju zalazła się też kolekcja książek dla dzieci oraz ubranka przygotowane dla niemowlaka.

Katy Perry zwróciła uwagę na wielki fotel, w którym zamierza karmić dziecko.

To moje małe krzesełko. Zostanę w nim już na zawsze, kołysząc się w przód i tył.

Gwiazda pokazała również garderobę córeczki. Szczególną uwagę zwróciły śpioszki z printem składającym się z twarzy Orlando Blooma.

Katy Perry i Orlando Bloom wybrali wielką GWIAZDĘ na matkę chrzestną dla swojej córki

Przez całą ciąże Katy chętnie dzieliła się szczegółami ze swojego życia i relacjonowała przygotowania do porodu. Istnieje więc spore ryzyko, że Perry dopiero się rozkręca.

Katy Peryy pokazała pokój dziecka

Katy Peryy pokazała pokój dziecka, fot. YouTube

Katy Perry pokazała pokój dziecięcy,

Katy Perry pokazała pokój dziecięcy, fot. YouTube

Katty Perry pokazała pokój dziecka, fot. YouTube