Katy Perry (36 l.) jest teraz na językach wszystkich osób. Od jakiegoś czasu plotkuje się na temat ciąży piosenkarki z narzeczonym, Orlando Bloom’em (43 l.). Ich związek kwitnie, oboje wydają się czuć spełnieni i szczęśliwi. Czy zdecydowali się na dziecko przed ślubem?

Katy Perry podsyca plotki o CIĄŻY. Spójrzcie na ten strój

Katy Perry ukrywa ciążę?

Katy Perry i Orlando Bloom swój związek trzymają z dala od mediów. Na ich profilach nie doszukamy się wspólnych zdjęć, mało tego na ściankach zazwyczaj pojawiają się oddzielnie. Aktor oświadczył się wokalistce w walentynki. Od tamtej pory zaczęli planować ślub, jednak bezskutecznie.

Perry pojawiła się w Londynie, gdzie natychmiast zauważyli ją fotoreporterzy – co, patrząc na jej stylizację nie mogło być trudne 🙂 Katy do teatru założyła długi i obszerny, satynowy płaszcz w kolorze różowym, który stanowił główny element jej stylówki. Połączyła go z butami o kwadratowych noskach, dzięki czemu zyskała retro look.

Wokalistka cierpliwe robiła sobie zdjęcia z fanami, a jej włosy i makijaż wyglądały perfekcyjnie.

Katy jest typową sroką, uwielbia gdy wszystko się błyszczy, stąd jej długie i oczywiście połyskujące kolczyki. Piosenkarka na premierze musicalu pojawiła się incognito.

Perry i Bloom podkreślali w wywiadach, że powoli zaczęli planowanie ślubu, jednak z uwagi na zobowiązania zawodowe ciężko jest im się zgrać. Być może Katy i Orlando zdecydowali się na kilkukrotne przesunięcie daty ślubu, z powodu ciąży wokalistki. Myślicie, że Katy planuje urodzić a dopiero potem wyjść za mąż za aktora?

Katy Perry

Fot.Forum/Backgrid UK

Katy Perry

Fot.Forum/Backgrid UK

Katy Perry

Fot.Forum/Backgrid UK

ZOBACZ WIĘCEJ:

Katy Perry i Orlando Bloom cały czas przesuwają datę ślubu. Przerosły ich przygotowania?

Katy Perry i Orlando Bloom przyłapani na czułych pocałunkach (ZDJĘCIA)

Orlando Bloom po raz pierwszy o swoim związku z Katy Perry. „Katy kocha wielkie wydarzenia”

Katy Perry

Katy Perry w ciąży/fot. Mega Agency/Forum

Katy Perry i Orlando Bloom/fot. Forum/Reuters

Katy Perry i Orlando Bloom/fot. Forum/Reuters

Katy Perry i Orlando Bloom/fot. Mega Agency/Forum

Katy Perry i Orlando Bloom/fot. Mega Agency/Forum