Kayah to jedna z najbardziej znanych i barwnych artystek w Polsce, ale tak samo, jak Doda, nie ma szczęścia w miłości. Niedawno poznała bogatego biznesmena i wydawało się, że w końcu uśmiechnął się do niej los. Niestety, jak donosi „Dobry Tydzień” Kayah jest znowu sama.

Kayah: Czuję się debilnie, jak mam wydać na szmatę majątek

Kayah rozstała się z Jarosławem Grzywińskim?

Kayah od 2017 roku była widziana u boku Jarosława Grzywińskiego, który pełnił funkcję prezesa Giełdy Papierów Wartościowych. Jakiś czas temu w mediach pojawiły się zdjęcia paparazzi, jak para kłóci się w sklepie:

Opublikowane jakiś czas temu wspólne zdjęcia wywołały lawinę plotek o kłopotach w relacji. Przyłapani przez paparazzi, wyglądali na rozdrażnionych i nie bacząc na innych kupujących, posprzeczali się w sklepie – wspomina „Dobry Tydzień”.

Teraz według tygodnika, Kayah rozstała się z Jarosławem Grzywińskim i podobno nie radzi sobie emocjonalnie po rozstaniu. A świadczyć mają o tym jej smutne wpisy na Facebooku.

Czasami wydaje mi się, że jedyne co pozostało to wspomnienia. Jakoś opuściła mnie nadzieja, jej miejsce zajęło rozczarowanie… sama zaczęłam przypominać szaleńca, który płynie łódką przez wzburzony bezkres wody i co tylko załata dziurę w jednym końcu łajby, biegnie do kolejnej dziury na drugim… I jeszcze dopiero gdzieś po połowie rejsu przekonuje się, że płynie totalnie sam, a całą drogę gadał jak idiota do siebie… – czytamy.

Kayah ma za sobą tylko jeden ślub z Rinke Rooyensm – obecnym mężem Joanny Przetakiewicz. Poznała się z nim podczas programu „To było grane” w TVN, którego Rinke realizował. Para doczekała się syna Rocha w 1998 roku. Niestety już w 2002 roku byli w separacji.

Co najlepsze piosenkarka ma dziś bardzo dobre relacje z byłym mężem i pojawiła się nawet na jego ślubie z projektantką:

Piękna kobieta i przyjaciółka, a przede wszystkim wspaniała matka. Zawsze będę cię kochać – napisał o piosenkarce Rink Rooyens.

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie z rodzinnego obiadu. Uwagę przyciąga jedna kwestia

Następnie w 2005 roku zaczęła spotykać się z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Ten związek Kayah starała się ukrywać przed mediami, ale i to nie pomogło przed porażką – w 2009 roku gruchnęła wiadomość, że para się rozstała.

Potem przyszedł czas na senegalskiego muzyka, Pako Sarra, ale i ten związek nie przetrwał.

Kayah i Sebastian Karpiel Bułecka znów razem

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Fot. AKPA

Fot. AKPA

 

Warszawa, 06.12.2021, Koncert Fundacja Polsat 25lat. Jestesmy dla dzieci.