Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens od ponad roku tworzą szczęśliwy związek małżeński. Z tej okazji najpierw producent telewizyjny zorganizował dla Asi romantyczną niespodziankę (był domowy koncert, płatki róż i seans filmowy w ogrodzie), a później para wspólnie przygotowała dla najbliższych kostiumową imprezę. Przypomnijmy, że dyrektor kreatywna La Manii przebrała się wówczas na Jennifer Lopez, a Rinke wcielił się w Karla Lagerfelda. Na przyjęciu nie zabrakło również Kayah, czyli byłej partnerki Rooyensa. Piosenkarka na event przyszła przebrana za… gospodynię tego wydarzenia. Fani całej trójki nie mieli już wtedy żadnych wątpliwości, że zbudowali oni razem naprawdę fajną relację.

„Pieniądze dają szczęście” – Joanna Przetakiewicz zdradza, jak przyciągnąć fortunę

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie z rodzinnego obiadu. Obok Rinke siedziała Kayah

Czy dobre stosunki między byłymi partnerami to rzadkość? Zdecydowanie tak. Niemniej Joanna, Kayah i Rinke udowadniają, że nie jest to zadanie niewykonalne. Przetakiewicz opublikowała ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie z obiadu. Na fotografii widać, że ta patchworkowa rodzina spędza miło czas.

Uwielbiam nasze wspólne chwile. Nie ma wtedy nic ważniejszego. Chcieć spędzać razem czas i umieć ze sobą rozmawiać to dla mnie największe szczęście. To, że zawsze możemy na siebie liczyć. Sprowadzamy się na ziemię albo najwspanialej obsypujemy dobrym słowem, docenieniem. MARZYŁAM, ŻEBY MIEĆ TAKĄ RODZINĘ. Nie musimy we wszystkim się zgadzać, ale fakt, że nie oceniamy się, nie pada „a nie mówiłam”, „jak mogłeś?”, „wiedziałem, że tak będzie”, daje ogromny bufor bezpieczeństwa. Nawet, jak przeżywamy trzęsienie ziemi, to nasz dom – pełen miłości i bliskości – jest otwarty. To nasza baza, przystań – podpisała post Joanna.

Projektantka dodała również, że wszyscy razem spotkali się bez żadnej okazji. Chcieli po prostu nacieszyć się sobą. Musimy przyznać, że takiej relacji można pozazdrościć! A od Kayah i Rinke niejeden mógłby się uczyć szacunku dla byłego partnera, prawda?

scena z: Joanna Przetakiewicz, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens z psem na imprezie branżowej.

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens/fot. AKPA

Kayah

scena z: Kayah, SK:, , fot. Podlewski/AKPA