Keanu Reeves (59 l.) i Alexandra Grant (54 l.) wzięli udział w gali MOCA 2024 w The Geffen Contemporary w Los Angeles. Para zachwyciła wszystkich. W internecie komentuje się piękne siwe włosy artystki i nowy odmłodzony look Keanu Reevesa.

Reeves i Grant po raz ostatni wystąpili razem publicznie podczas gali w Los Angeles County Museum of Art (LACMA) w listopadzie 2023 rok.

Jaki naprawdę jest Keanu Reeves? Grant pierwszy raz tak otwarcie

Para upubliczniła swój związek w 2019 roku wywołując niemałe zamieszanie. W końcu to wciąż dość rzadkie, że mężczyzna po 50 roku życia wybiera sobie partnerkę w zbliżonym wieku. Przede wszystkim w Hollywood, gdzie gwiazdorzy po 50-tce są zazwyczaj w związkach z kilka dekad młodszymi kobietami.

Keanu Reeves i Alexandra Grant

Według doniesień bliskich im osób aktor i artystka wizualna „są bardzo normalną parą”. Oboje są domatorami i rzadko pojawiają się na medialnych imprezach, „Wolą bawić się w domu. Często zapraszają przyjaciół na kolacje”.

Keanu Reeves na scenie ze swoim zespołem Dogstar

Dobra wiadomość dotycząca zakochania się w dorosłym życiu jest taka, że weszłam w nową relację już z własną karierę. Czuję się w nim bardzo pewnie, wyznała Alexandra Grant w jednym z wywiadów na czerowonym dywanie.