Związek Keanu Reevesa (59 l.) i Alexandry Grant (50 l.) wzbudza wiele emocji. Niestety rzadko w Hollywood spotyka się parę, która poznaje się w średnim wieku i nie ma między partnerami dużej różnicy wieku. Oczywiście zazwyczaj to pani od pana jest młodsza przynajmniej o kilkanaście lat.

Jednak granica między 50-ką i 59-ką nie jest rażąca. Wielu jednak razi fakt, że Keanu Reeves – ukochany aktor i przystojniak ze znanych filmów nie jest z modelką o połowę od siebie młodszą…

To trzeba zobaczyć! Keanu Reeves na scenie z gitarą

Okazuje się, że Alexandra Grant po 4 latach związku nadal jest zauroczona swoim chłopakiem Keanu Reevesem, „Jest dla mnie wielką inspiracją […] Jest taki kreatywny, taki miły. On bardzo ciężko pracuje”, wyznała w rozmowie z magazynem People, podczas gali Los Angeles Beverly Arts Icon Awards.

Dobrą wiadomością dotyczącą zakochania się w dorosłym życiu jest to, że zanim rozpoczął się mój związek, zbudowałam własną karierę.

Keanu Reeves i Alexandra Grant

Alexandra Grant, artystka wizualna dodała, że ich związek jest „zarówno współzależny, jak i niezależny”. Dodała także, że jej sztuka, jej twórczość „całkowicie” się zmieniła, odkąd w 2019 roku zaczęła spotykać się z aktorem „Matrixa”.

Keanu Reeves całuje się ze swoją ukochaną na czerwonym dywanie

To, co uwielbiam w Keanu i naszej wymianie zdań, to to, że naciskamy na siebie nawzajem, aby budować nowe drogi […] Widzenie, jak druga osoba rozwiązuje problemy, jest inspirujące.