Keira Knightley (34 l.) ostatnimi czasy zdystansowała się od mediów, a wszystko za sprawą drugiej ciąży. Aktorka i jej mąż – były muzyk Klaxons mają już czteroletnią córkę Edie. Teraz rodzina Keiry się powiększyła. Aktorka jeszcze przed urodzeniem drugiego dziecka głośno mówiła o ogromnej presji, jaka ciąży na kobietach, by po porodzie prezentować się nieskazitelnie, w swojej wypowiedzi skrytykowała poczynania księżnej Kate.

Keira Knightley robi zakupy w zaawansowanej ciąży (ZDJĘCIA)

Keira Knightley urodziła drugie dziecko

Aktorka została zauważona przez fotoreporterów, gdy szła na spacer po Londynie, wraz z mężem Jamesem Rightonem i ich nowo narodzonym dzieckiem. Para pobrała się w 2013 roku, mało osób dawało im szansę na długoletni i trwały związek, jednak oni w dalszym ciągu są w szczęśliwie zakochani. W styczniu, tego roku Keira powiedziała w jednym z wywiadów, że ​​uważa macierzyństwo za trudne zadanie dla każdej matki. Aktorka znana jest z tego, że ma bardzo racjonalne podejście do wychowywania dzieci. Jej czteroletnia córka ma zakaz oglądania niektórych bajek produkcji Disneya. Jedną z nich jest „Kopciuszek” – według Keiry przedstawia złe wzorce małym dziewczynkom. Jej zdaniem to nie książę powinien ratować bohaterkę bajki, lecz ona sama powinna móc to zrobić.

Keira Knightley OSTRO skrytykowała Księżną Kate

Aktorka po ciąży wygląda promiennie. Keira tego dnia miała na sobie elegancki płaszcz w kolorze butelkowej zieleni. Do całości dobrała wygodne buty na płaskim obcasie, a oczy schowała za czarnymi okularami. Szczęśliwy tata dwójki dzieci pchał wózek, Knightley natomiast była widziana, jak szła uśmiechnięta od ucha do ucha obok męża, trzymając w dłoni białe kwiaty. Keira zasłynęła nie tylko jako świetna aktorka, ale również za sprawą głoszenia feministycznych poglądów. Uważa, że kobietom zabrania się mówić głośno o ich bólu, trudach związanych z porodem i wychowywaniem dzieci, a dla niej nie jest to temat Tabu. Myślicie, że podzieli się wrażeniami po drugim porodzie?

Serdeczne gratulacje dla Keiry !

ZOBACZ WIĘCEJ:

Keira Knightley to najbardziej COOL gwiazda? Zobaczcie, co zrobiła

Keira Knightley nie pozwala córce oglądać bajek Disneya z Ariel i Kopciuszkiem

Keira Knightley urodziła córkę i pozbyła się KOMPLEKSÓW

Keira Knightley

Keira Knightley na spacerze z mężem i nowo narodzonym dzieckiem. Fot.Forum/Backgrid UK

Keira Knightley

Keira Knightley zauważona przez fotoreporterów w Londynie, gdy robi zakupy w zaawansowanej ciąży.Fot.Forum/Backgrid UK.

Keira Knightley

Keira Knightley pełni obowiązki ambasadorki marki Chanel, na premierze najnowszego filmu, w którym gra jedną z głównych ról. Fot.Forum/BACKGRID UK .

Uśmiechnięta i zadowolona Keira Knightley zajmuje się promocją najnowszego filmu, w którym wciela się w główną rolę. Fot.Forum/BACKGRID USA.

Kiera Knightly zauważona przez fotoreporterów w drodze po poranną kawę. Aktorka zajmuje się promocją najnowszego filmu, w którym gra główną rolę. Fot.Forum/MegaAgency.