Keira Knightley (34 l.) jakiś czas temu urodziła drugą córkę. Aktorka zdradziła, że musi wykazywać się pomysłowością przy planowaniu drobnych czynności dnia codziennego. Knightley ma naprawdę zdrowe podejście do rodzicielstwa. Aktorka postanowiła skorzystać z chwili wolnego i wybrała się z mężem na romantyczny spacer.

Keira Knightley zdradziła jakie imię wybrała dla drugiego dziecka i opowiedziała o karmieniu piersią

Keira Knightley bez makijażu wygląda źle?

Keira i jej mąż James Righton tworzą udany związek od sześciu lat. Pobrali się w 2013 roku i wspólnie wychowują dwie córeczki, Edie (4 l.) i dwu miesięczną Delilah. Knightley jako mama dwójki dzieci, z pewnością ma o wiele mniej czasu tylko dla siebie. Gwiazda na spacerze uśmiechała się od ucha do ucha. Widać, że drobne rzeczy sprawiają jej dużo radości. Razem z mężem szli ramię w ramię, ciesząc się chłodną, jesienną pogodą.

Keira jak na młodą mamę, wyglądała promienne. Gwiazda zrezygnowała z makijażu, a na spacer ubrała się w ciepłą, puchową kurtkę z kapturem, której cena wynosi prawie 7 tysięcy złotych. Jest to projekt Ricka Owensa. Na dół założyła spodnie z szerokimi nogawkami, które podwinęła do góry. Swoją stylizację połączyła jasnymi trampkami. Całość prezentowała się wygodnie a gwiazda z pewnością nie zmarzła. Jej mąż jest wielbicielem klasyki i na spacer ubrał elegancki płaszcz. 

Keira w jednym z wywiadów zapowiedziała, że zamierza wziąć pół roku urlopu macierzyńskiego, zanim wróci do pracy zawodowej. Aktorka chce spędzić czas z rodziną.

Keira Knightley

Fot.Forum/BACKGRID

Keira Knightley

Fot.Forum/BACKGRID

Macierzyństwo jej służy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Keira Knightley robi zakupy w zaawansowanej ciąży (ZDJĘCIA)

Keira Knightley urodziła. Mamy pierwsze zdjęcia z dzieckiem!

Maria Dejmek urodziła pierwsze dziecko. Dumna mama pochwaliła się synkiem na Instagramie! (FOTO)