Kelly Osbourne (35 l.) od lat zmagała się z nadwagą. Niedawno zaskoczyła swoją metamorfozą – córka Ozzy’ego jest bardzo szczupła. Zastosowała bardzo popularną ostatnio dietę, także wśród polskich gwiazd.

Kelly Osbourne już tak nie wygląda. Schudła prawie 40 KILO!

Dieta Kelly Osbourne

Kelly Osbourne przez lata zmagała się z zaburzeniami odżywiania i z nałogami. W końcu powiedziała dość, rozpoczęła leczenie i podjęła próbę prowadzenia zdrowego stylu życia.

Nad swoją sylwetką zaczęła pracować w okresie kwarantanny związanej z pandemią koronawirusa. Postanowiła zacząć stosować tzw. „post przerywany”, czyli dietę IF – Intermitten Fasting. Stosują ją m.in. Sara Boruc i Sandra Kubicka.

Sandra Kubicka jest na tej samej DIECIE, co Sara Boruc – może budzić kontrowersje (DIETY GWIAZD)

Intermitten Fasting jest to dieta, w której stosujemy tzw. „okno żywieniowe”. Polega na okresowych ograniczeniach kalorii w ciągu dnia. Najczęściej robi się przerwę w spożywaniu posiłków, która trwa około 16 godzin. Po tym czasie powinno się uzupełnić zapotrzebowanie energetyczne w ciągu 8 godzin. Taka dieta ma korzystnie wpływać na nasz metabolizm, zmniejszać stany zapalne, poprawiać jakość snu.

Kelly zmieniła też w swojej diecie to, że odstawiła produkty pochodzenia odzwierzęcego i jadła wegańskie dania. Dzień zaczynała od kubka czarnej kawy, raz dziennie wypijała sok i zdarzało się, że spożywała tylko jeden większy posiłek.

Szczupła jak NITECZKA Kelly Osbourne na zakupach z nowym chłopakiem i jego córką (ZDJĘCIA)

Jeśli chodzi o treningi, nie miała ułożonego specjalnego planu ćwiczeń. Chodziła na długie, samotne spacery – codziennie starała się przejść około 6 kilometrów.

To jednak nie wszystko – Kelly przyznała się do operacji zmniejszenia żołądka. Zaznacza jednak, że to nie zwalnia jej z obowiązku zdrowego odżywiania i stylu życia, jeśli chce utrzymać taką sylwetkę.

Zrobiłam to i jestem z tego duma. To zmienia tylko kształt żołądka. Jeśli nie ćwiczysz i nie przestrzegasz diety, to przybierasz na wadze. Trzeba o tym pamiętać.

Jej metamorfoza robi wrażenie?

Kelly Osbourne w 2018 roku, fot. X17online.com / X17 / Forum

Kelly Osbourne w 2019 roku

Kelly Osbourne w 2019 roku, fot.: Can Nguyen / Capital pictures / Forum

Odchudzona Kelly Osbourne

Odchudzona Kelly Osbourne fot. Backgrid USA / Forum

Odchudzona Kelly Osbourne

Odchudzona Kelly Osbourne, fot. W Blanco / BACKGRID / Backgrid USA / Forum