Kelly Osbourne zaskoczyła swoich fanów, publikując zdjęcie, na którym widać jej odmienioną sylwetkę. Trzeba przyznać, że wygląda rewelacyjnie.

Rebel Wilson schudła prawie 20 kilogramów. „Płacili mi, żebym była krąglejsza”

Kelly Osbourne po metamorfozie

Kelly Osbourne pochwaliła się na Instagramie nowymi zdjęciami, na których wyraźnie widać, że straciła zbędne kilogramy. Jak sama przyznała, udało jej się zrzucić 85 funtów, czyli ponad 38 kg.

35-letnia córka Ozzy’ego i Sharon opublikowała selfie, na którym jest ubrana w czerwoną bluzę Gucci, ma jasnofioletowe włosy zaczesane w warkocz zawinięty w kok, nad czołem unosi zalotna fala w stylu pin-up girl. W poście Kelly zdradziła, ile nadprogramowych kilogramów poszło w niepamięć.

Zgadza się… Schudłam 85 funtów, odkąd cię ostatnio widziałam” – napisała Osbourne w odpowiedzi na rozmowę z Olivią TuTram Mai, mamą Jeannie Mai z „The Real”, która zwróciła uwagę na jej utratę wagi. – Czy możesz w to uwierzyć – dopytywała gwiazda.

Kilka dni później Kelly Osbourne pochwaliła się na Instagramie metkami ubrań w rozmiarze 26 ( odpowiednik europejskiego 36).

Tak… Chwalę się, bo ciężko pracowałam i czuję się dobrze !!!

Kelly Osbourne otwarcie mówiła o swojej walce z nadwagą od 2009 roku, kiedy wstępowała w amerykańskiej edycji „Tańca z gwiazdami”. Piosenkarka przeszła wtedy na dietę i udało jej się schudnąć 10 kg.

Spektakularna metamorfoza Adele. Piosenkarka nie przypomina dawnej siebie

Korzystna przemiana?

Kelly Osbourne w 2018 roku, fot. X17online.com / X17 / Forum

Kelly Osbourne w 2019 roku

Kelly Osbourne w 2019 roku, fot.: Can Nguyen / Capital pictures / Forum

Nowa sylwetka Kelly Osbourne

Nowa sylwetka Kelly Osbourne, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Odchudzona Kelly Osbourne

Odchudzona Kelly Osbourne, fot. W Blanco / BACKGRID / Backgrid USA / Forum