Sandra Kubicka (25 l.) ma świetną sylwetkę – pracuje jako modelka, więc musi szczególnie dbać o swoją dietę. W rozmowie z obserwatorami zdradziła co nieco na jej temat. Okazało się, że stosuje Intermitten Fasting. Na czym to polega?

Sandra Kubicka w czerwonym bikini – wygląda jak z Pamela Anderson ze „Słonecznego Patrolu”

Dieta Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka choruje na PCOS – zespół policystycznych jajników. Przez swoje problemy zdrowotne miała wahania wagi – przytyła 17 kilogramów. Udało jej się jednak schudnąć. W zeszłym roku tak opisywała swoją dietę i ćwiczenia:

Ćwiczę o wiele mniej, głównie kardio, pokochałam jeszcze bardziej bieganie. Kochałam moje ciężary, uwielbiałam być silna, ale rosłam w bardzo szybkim tempie. Mam tyle testosteronu, co młody mężczyzna. Skoro tak bardzo już nie ćwiczę, również nie jem już tak jak jadłam. Dieta głównie niskobiałkowa, mało węglowodanów, dużo warzyw i owoców. Kocham smoothies i soki.

Ex narzeczony Sandry Kubickiej żałuje, że zdradził szczegóły rozstania: „Pozwoliłem, aby emocje przejęły kontrolę”

Teraz Sandra została zapytana o to, ile posiłków dziennie spożywa. Przyznała, że nie lubi jeść śniadań.

To zależy od tego co robię, czy jestem w pracy, czy w domu. Jeżeli jestem w pracy to dwa posiłki, nie jem wtedy kolacji, jeżeli nie mam pracy są to trzy posiłki, 19-20 jem ostatni.

Na czym polega Intermitten Fasting?

Sandra stosuje Intermitten Fasting, czyli post przerywany. Przyznała też, że zdarzają jej się głodówki.

IF robię codziennie, głodówki robię najczęściej na planie, bo jak mam długi dzień to po prostu jestem skoncentrowana na pracy, później wracam do domu cała zmęczona, idę spać, a na drugi dzień wstaję i czuje się czysta i szczupła.

Sandra Kubicka pokazała, jak urządziła dom w Polsce: Totalnie zmieniłam styl

Intermitten Fasting jest to dieta, w której stosujemy tzw. „okno żywieniowe”. Polega na okresowych ograniczeniach kalorii w ciągu dnia. Najczęściej robi się przerwę w spożywaniu posiłków, która trwa około 16 godzin. Po tym czasie powinno się uzupełnić zapotrzebowanie energetyczne w ciągu 8 godzin. Taka dieta ma korzystnie wpływać na nasz metabolizm, zmniejszać stany zapalne, poprawiać jakość snu.

Sara Boruc pokazała, jak wygląda jej brzuch po trzech ciążach: Wow, ale forma

Podobny sposób odżywiania stosuje Sara Boruc. Próbowaliście kiedyś takiej diety?

 

Sandra Kubicka w "Dzień Dobry TVN"

Sandra Kubicka w „Dzień Dobry TVN” fot. AKPA

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka fot. AKPA

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka, fot. Podlewski/AKPA