Trzy miesiące po pierwszej, głośnej krytyce brytyjskiego księcia, była uczestniczka reality show „Osbournes” wraca do tematu i ponownie wyraża swoje zdanie na temat Księcia Harry’ego oraz jego żony, Meghan Markle.

Kelly Osbourne krytykuje księcia Harry’ego

Podczas najnowszego odcinka podcastu „Osbournes” Kelly Osbourne nie tylko potwierdziła swoje przekonanie, że Harry jest „niesłowny”, ale również oskarżyła parę królewską o to, że „idą drogą ofiary”.

Ale oni się na siebie patrzą! Plotki o rozwodzie Meghan i Harry’ego to totalna BZDURA

Co wywołało taką reakcję? Osbourne tłumaczy swoją postawę słowami:

„Jestem pewna, że wielu ludzi czuje pewne rozczarowanie, ponieważ mieli szansę stać się najbardziej lubianymi i kochanymi osobami na świecie, które mogły przynieść pozytywną zmianę. Rozumiem chęć odejścia z rodziny królewskiej, ale po prostu odejdźcie. Nie trzeba opowiadać historii w stylu ‚użalania się nad sobą’ o tym, jakie to było trudne.”

Meghan i książę Harry niespodziewanie pojawili się na wysadzanej gwiazdami Hollywood imprezie

Warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy Kelly Osbourne wywołuje kontrowersje swoimi opiniami. Wcześniej, w czerwcu tego roku, oskarżyła Księcia Harry’ego o „narzekanie” i porównała go do… papieża. Jej słowa wywołały mieszane reakcje – jedni krytykowali jej ostre komentarze, nazywając ją „dziedziczką nepotyzmu”, inni wyrazili swoje poparcie, twierdząc, że Osbourne po prostu mówi to, co myśli.