Żona Kevina Costnera (68 l.), Christine Baumgartner (49 l.), z którą jest w separacji, nazwała proponowane przez aktora alimenty w wysokości 51,940 dolarów (ponad 212,000. złotych) miesięcznie jako „niewłaściwe”. Baumgartner zażądała wcześniej 248,000 dolarów (prawie 1 milion złotych) miesięcznie alimentów na dzieci, które według Costnera miały częściowo sfinansować jej własne wydatki na operację plastyczną…

Kevin Costner jest zaskoczony pozwem o rozwód

Jak donosi TMZ, Baumgartner nazwała propozycję „całkowicie nieodpowiednią”, mówiąc, że Kevin Costner „wydaje 240,000 dolarów miesięcznie na siebie i dzieci, kiedy są z nim”. Twierdzi, że 52,000 dolarów to za mało, aby utrzymać dzieci w stylu życia, do którego są przyzwyczajone.

Podobno dzieci są „przyzwyczajone do życia na plaży i na strzeżonym osiedlu” z zespołem ludzi utrzymujących dom, takich jak asystenci robiący zakupy spożywcze i sprzątający i że potrzebuje pieniędzy na wydatki, takie jak media i telewizja, inne rachunki.

Christine Baumgartner i jej wydatki na chirurgię plastyczną

Z nowym dokumentów sądowych wynika, że księgowy sądowy stwierdził, że wydatki wymienione wśród 248,000 dolarów obejmują ponad 100,000 dolarów na chirurgię plastyczną dla Baumgartner, a także tysiące dolarów na zakupy w butikach, ogromne wypłaty z bankomatów i inne wydatki „niezwiązane z alimentami na dzieci”.

Kevin Costner i ogromna awantura – poszło o żonę

Z dokumentów wynuka także, że Costner pokrywał wszystkie wydatki na dzieci i nadal będzie to robić, mówiąc, że kwota, którą obecnie będzie płacił jest rozsądną kwotą.