Christine Baumgartner (50 l.) zaczęła oficjalnie spotykać się z Joshem Connorem po sfinalizowaniu rozwodu z Kevinem Costnerem (69 l.) we wrześniu 2023 roku, choć według doniesień Costner miał „silne podejrzenia” co do swojej byłej i biznesmena, który był ich sąsiadem i dobrym kumplem.

Odmieniony Kevin Costner na festiwalu w Cannes

Zeszłego lata Kevin Costner twierdził w dokumentach sądowych, że Baumgartner otrzymała od swojego nowego kochanka 20 000 dolarów, chociaż nie zidentyfikował wówczas tajemniczego darczyńcy.  Dwukrotny zdobywca Oscara podobno wierzył, że jego była żona romansuje z Connorem, z którym widziano ją w lipcu na wakacjach na Hawajach.

[Christine] lubi się z nim spotykać […] On jest po rozwodzie, ma dzieci i rozumie, przez co ona przechodzi. Oboje kochają ocean i życie na plaży. To coś, co uszczęśliwia Christine, powiedziała magazynowi People jej przyjaciółka.

Christine Baumgartner

Zostawiła Costnera dla Connora

Christine Baumgartner i jej prawnik zaprzeczyli jej romansowi z Joshem Connorem, który jest biznesmenem. Para ostatecznie rozstrzygnęła swój brutalny rozwód. Szczegóły umowy pozostały poufne, chociaż podobno Costner dał jej więcej pieniędzy, niż było to przewidziane w umowie przedmałżeńskiej.

Christine Baumgartner i Josh Connor byli po prostu sąsiadami, którzy się zaprzyjaźnili. Dziś są w szczęśliwym związku.

Zostawiła Costnera dla Connora Fot. Forum

Christine Baumgartner i Kevin Costner Fot.: Lumeimages / Camerapress / Forum

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: