Rozwód Kevina Costnera (68 l.) z żoną Christine Baumgartner (49 l.), z którą był w separacji, właśnie stał się najgłośniejszą aferą w Hollywood. Aktor mówi, że jest teraz „bezdomny”, a jego eks wydała prawie 100,000 dolarów z jego karty kredytowej i zarządała od niego zakaz zbliżania się.

Kevin Costner „jest zaskoczony” pozwem o rozwód

Z dokumentów sądowych, które trafiły w ręce dziennikarzy DailyMail.com wynika, że prawnicy aktora twierdzą, że złożył „wiele ofert”, aby jego żona wyprowadziła się z ich domu, ale nie udało im się osiągnąć porozumienia, „To dla mnie zaskakujące i przygnębiające”, mówi Costner.

Byłem już raz żonaty i po separacji znalazłem się bez dachu nad głową i nie mogłem mieszkać we własnym domu. […] Nigdy więcej nie chciałem, żeby to się powtórzyło, wyznał Kevin Costner.

Co dzieje się z rozwodem Kevina Costnera?

Majątek Costnera szacuje się na 250 milionów dolarów, a zgodnie z warunkami intercyzy, podpisanej w 2004 roku, była żona miała opuścić jego posiadłości w Carpinteria w Kalifornii, którą aktor zakupił w 1988 roku (przed ich ślubem). Ponadto Kevin Costner twierdzi, że jego byłam żona naruszyła umowę nie chcąc opuścić ogromnego domu, który dzielili.

Kevin Costner został ojcem po raz 7.

To, co się teraz dzieje, jest dokładnie tym, czego on i Christine zobowiązali się unikać w przypadku rozpadu ich małżeństwa […] Christine zaakceptowała korzyści płynące z umowy przedmałżeńskiej przez lata, ale teraz odmawia jej przestrzegania, mówią prawnicy aktora.

Kevin Costner wyznał także, że sfinansował 2 „nieudane” biznesy Christine Baumgartner zarówno przed ślubem, jak i w jego trakcie. A do tego była modelka „obciążyła jego kartę kredytową na 95,000 dolarów” bez wcześniejszego powiadomienia prawników, ani samego zainteresowanego.

Christine Baumgartner i Kevin Costner Fot.  Lumeimages / Camerapress / Forum