Khloe Kardashian (36 l.) przez lata była nazywana brzydkim kaczątkiem rodziny Kardashian-Jenner. Zmagała się z nadwagą i sama żartowała w rodzinnym show, że Kris nie jest jej matką, a ona sama nie jest podobna do sławnych sióstr. Koko przez lata bardzo się zmieniła, sporo zainwestowała w urodę i schudła kilkanaście kilogramów, ale w dalszym ciągu nie może pokonać swoich kompleksów?

Khloe Kardashian WRÓCIŁA do Tristana. Scott Disick wygadał się o ich związku

Khloe Kardashian w dalszym ciągu ma spore kompleksy?

Khloe Kardashian w ciągu ostatnich lat zmieniła się tak bardzo, że nawet fani nie poznają jej na zdjęciach. Celebrytka ma za sobą kilkanaście operacji plastycznych i porównując jej fotki z początku kariery, do tego – jak wygląda obecnie, ciężko uwierzyć, że to ta sama osoba. Wygląda na to, że Kardashianka uzależniła się od Photoshopa.

Wyciekło zdjęcie Khloe Kardashian przed retuszem. To inna kobieta!

Khloe opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje na plaży. Od dłuższego czasu celebrytka używa takiego filtra, który sprawia wrażenie rozmazanych zdjęć.

Twarz Koko zupełnie inaczej wygląda na zdjęciach wykonanych przez fotoreporterów, a inaczej na Instagramie. Gwiazda za wszelką cenę chce się odmłodzić, co tworzy odwrotny efekt – na niektórych zdjęciach wygląda młodziej niż … Kylie Jenner. Między siostrami jest aż 14 lat różnicy!

Szczęśliwego dnia pracy – napisała celebrytka.

View this post on Instagram

Happy Labor Day

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Pod zdjęciem Internauci słodzili Khloe, jednak pojawiło się sporo komentarzy sugerujących, że Kardashianka może być w ciąży. Celebrytka miała na sobie długą, czarną sukienkę w gwiazdy, która optycznie dodała jej kilogramów.

Khloe Kardashian z Tristanem. Niósł JEJ BAGAŻE

Khloe niedawno wróciła do Tristana i być może stwierdzili, że chcą postarać się o rodzeństwo dla małej True. Jednak znając charakter gwiazdy reality-show, w jej życiu wszystko jest możliwe.

A Wy, widzicie na zdjęciu powiększony brzuch?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Khloe Kardashian zmieniła fryzurę i jest NIE DO POZNANIA: To niania True?

Khloe Kardashian przyłapana z Tristanem Thompsonem podczas nagrywania reality-show (ZDJĘCIA)

Khloe Kardashian korzysta z usług chirurga Kylie Jenner? Wyglądają tak SAMO

Tak wyglądała Khloe Kardashian na początku kariery.

Khloe Kardashian na początku kariery, fot.Forum.

Khloe Kardashian wystrojona w mini na swoje urodziny.

Khloe Kardashian wystrojona w swoje urodziny. Fot.Instagram/khloekardashian.

Do niebieskich dżinsów Khloe Kardashian dobrała różową koszulę

Khloe Kardashian, fot.Forum/Backgrid USA.