Khloe Kardashian (35 l.) ostatnie lata poświęciła na udowadnianie sobie i światu, że wcale nie jest brzydkim kaczątkiem ani najbrzydszą z sióstr Kardashian – Jenner.

Zobacz: Córka Khloe Kardashian ma swój własny domek, a w nim małą kuchenkę i lodówkę

Celebrytka, która 10 lat temu miała mnóstwo kompleksów, po rozstaniu z mężem postanowiła zostac najlepszą wersją siebie. Siłownia, zabiegi na ciało i twarz, dieta i treningi, w końcu nowe fryzury i efektowne makijaże zmieniły Khloe w idealną lalkę Barbie.

Bohaterka reality show wrzuciła ostatnio zdjęcie, które jednych zachwyciło, a innych przeraziło. Na fotce, którą córka Kris Jenner pokazała światu na swoim Instagramie, Khloe nie przypomina już samej siebie. Fani zaczęli się zastanawiać, jakie znów operacje zafundowała sobie celebrytka, skoro wygląda jak inna osoba.

Zobacz też: Ale się postarał! Tristan Thompson przygotował dla Khloe Kardashian niespodziankę

Tymczasem spostrzegawczy internauci zauważyli, że Khloe (albo ktoś z jej ekipy) pokusił się o przerobienie zdjęcia. Na fotografii ewidentnie widać rękę grafika, który tak ochoczo korygował portret Khloe, że usunął z niego część łańcuszka na szyi celebrytki. W efekcie widać tylko jedną część łańcuszka, na kórym zawieszony jest wisiorek Khloe.

Kłamstwo ma krótkie nogi, a Khloe powinna w przyszłości bardziej uważać na retusze.

Khloe Kardashian na planie reality show

Khloe Kardashian na planie reality show, fot. E! Entertainment / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

 

View this post on Instagram

location: under bitches skiiiinnnnn 💋

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on