Khloé Kardashian przeszła najbardziej spektakularną metamorfozę ze wszystkich sióstr. Oczywiście nikt nie wierzy, że doszła do tego wyglądu dobrymi kremami i intensywnymi ćwiczeniami na siłowni. Internauci uważają, że teraz mają naoczny dowód na to, że przeszła operację wszczepienia implantów pośladków.

Zobacz „wampirze” dłonie Khloé Kardashian

Khloé Kardashian zrobiła implanty pośladków

Khloé Kardashian odniosła się do oskarżeń, ws. implantów pośladków, po opublikowaniu filmu treningowego podkreślającego jej zaokrąglony zadek.

Omg, możesz zobaczyć jej implanty podczas rozciągania. Druga warstwa jej tyłka na tyłku – napisał jeden z użytkowników, „Tak, też to widzę. Coś w jej tyłku. Jak takie plastry – implanty” – napisał inny.

Khloé Kardashian i jej implanty

Przepraszam, jeśli jej tyłek jest naturalny, to jestem milionerem i mam w Arizonie posiadłość nad oceanem, którą mogę jej sprzedać”. „To nie są implanty. To są zastrzyki z tłuszczu – powiedział inny obserwator, zaś następny dodał: A co jeśli te legginsy mają poduszkę….nie wiem, coś jest nie tak, ale hej, zapłaciła, więc są jej.

Tak Kardashian wzięła się za dietę i ćwiczenia – zemsta na byłym

37-letnia Kardashian, w końcu nie wytrzymała i odpowiedziała, „Lol głupia gąsko. To projekt szwów legginsów. to takie zabawne ha! Po prostu chcecie wierzyć w coś złego. Niestety nikt nie uwierzył w… model legginsów, magiczne szwy, czy wkładki w spodniach…

Khloe Kardashian z córką fot. Backgrid USA / Forum

Khloe Kardashian fot. Backgrid USA / Forum

Fot. IXOLA / BACKGRID / Backgrid USA / Forum