Niestety internet, jak papier, przyjmie wszystko… ale i wyśmieje wszystko. Od jakiegoś czasu w sieci trwa dyskusja na temat „wampirzych dłoni” Khloe Kardashian, które można zauważyć na jednym z jej zdjęć na Instagramie. Nie wiadomo czy jest to złe światło, niezamierzony efekt, czy zwyczajna wpadka stylizacyjna… temat jest!

Po AFERZE z byłym Khloe Kardashian wzięła się za dietę i ćwiczenia

Khloe Kardashian ma dziwne dłonie

Na zdjęciach Khloe pozuje w obcisłym szarym kombinezonie SKIMS i wysokich kozakach za kolano od Gucci. Podczas gdy wielu fanów komplementowało Khloe Kardashian za jej wygląd, inni nie mogli nie zauważyć, jak „przerażające” wyglądały jej ręce na zdjęciach:

Khloe Kardashian nigdy nie wyglądała tak dobrze jak teraz!

Fani od razu przerzucili się na Twittera, by śmiać się z jej dłoni:

Ręce Khloe Kardashian wyglądają jak ręce tego, co wyobrażam sobie, że mieszka pod moim łóżkiem i chwyta mnie za kostki we śnie.

Czy ktoś jeszcze przestraszył się, kiedy przekliknął to zdjęcie? A może to tylko ja? Myślałem, że pochodzi ze zwłok w domu pogrzebowym. Szukałem liter RIP –  napisał kolejny internauta.

Niestety na zdjęciach dłonie Khloe Kardashian rzeczywiście odbiegają odcieniowi jej twarzy, który jest mocno opalony. Do tego wyjątkowo długi manicure. Wszystko sprawiło, że dłonie gwiazdy reality show sprawiają wrażenie niepasujących do reszty.

Khloe Kardashian w końcu zdradziła, jak zmieniała pieluchy z ekstremalnie długimi paznokciami

Khloe nie była dłużna i szybko odpisała komentatorom, że ma piękne dłonie i w skrócie… niech się wszyscy odwalą. Co Wy na to?

Khloe Kardashian fot. Backgrid USA / Forum

Khloe Kardashian na odważnym zdjęciu

Khloe Kardashian na odważnym zdjęciu

Khloe Kardashian wystrojona w swoje urodziny.

Khloe Kardashian wystrojona w swoje urodziny. Fot.Instagram/khloekardashian.