Mistrzyni metamorfozy i najbardziej „zrobiona” z Kardashianek właśnie pokazała po raz pierwszy twarz swojego synka w social mediach. Khloé Kardashian (38 l.), bo oczywiście o niej tu mowa, wykorzystała urodziny Tristana Thompsona (32 l.), aby wysłać mu niezbyt subtelną wiadomość…

Khloé Kardashian przyznaje, że miała obsesję na punkcie swojej WAGI

Khloé Kardashian wykorzystała Instagrama, żeby złożyć życzenia urodzinowe swojemu eks. Celebrytka opublikowała na Instagramie dla ojca dwójki jej dzieci, galerię zdjęć. Podpisała je, że „życzeniem” dla niej jest, by on „nadal pragnął zmiany, uzdrowienia i transformacji”.

Pomimo burzliwej przeszłości (zdrady, nieślubne dzieci…) Kardashianka nadal wyciąga rękę do ojca swoich dzieci i  nadal starał się okazać Thompsonowi trochę miłości.

Khloé Kardashian i jej 7-miesięczny syn

Na pierwszy zdjęciu urodzinowej karuzeli, widać 7-miesięcznego synka Khloé Kardashian i Tristana Thompsona, który narodził się już po rozstaniu pary. Nie ogłoszono jeszcze jego imienia, bo to przecież nowa moda.

Khloe Kardashian oskarżona przez swojego byłego asystenta. Uwierzycie, że ZA TO?

Karuzela z 10 slajdami zawierała także Thompsona z jego siostrzenicami i siostrzeńcami, a także jego zmarłą matkę, Andreę, która odeszła w styczniu, po fatalnym ataku serca.

Jesteś naprawdę najlepszym ojcem, bratem i wujkiem […] Twoja miłość, uwaga, głupie tańce, uściski, wspólne przejażdżki, rytuały spania, sposób, w jaki się dla nich pojawiasz. Wszystko to znaczy więcej, niż kiedykolwiek będziesz wiedzieć”, napisała Kardashian pod postem dla Thompsona.