Khloe Kardashian (35 l.) ma za sobą ciężkie przeżycia z mężczyznami. Kilka lat temu rozwiodła się z Lamarem Odomem, który walczył z uzależnieniami i ją zdradzał. Później zaczęła spotykać się z Tristanem Thompsonem i on również okazał się niewierny. Celebrytka ma dziecko z koszykarzem i to jemu poświęca swój cały wolny czas. Czy ma zamiar wrócić do randkowania?

WOW! Khloe Kardashian pokazała, jak wyglądają WŁOSY jej córki po rozpuszczeniu

Khloe Kardashian o randkowaniu

Odkąd na świecie pojawiła się True, córeczka Khloe i Tristana, jest oczkiem w głowie mamy. Gwiazda czuje się spełniona i szczęśliwa.

O to, czy ma zamiar jeszcze z kimś się spotykać, zapytała sama Kris Jenner.

Nie, nawet o tym nie myślę od kiedy Tristan i ja zerwaliśmy. Przyjaciele proponują, że z kimś mnie spikną, ale mnie to nie obchodzi. Skupiam się na sobie i True i tyle. Kto wie, może już nigdy nie będę randkować – odpowiedziała.

Kris Jenner powiedziała, która z córek urodzi jej kolejnego WNUKA

Mama Khloe i babcia True zapytała ją, czy chciałaby mieć więcej dzieci. Stwierdziła, że jeśli tego chce, powinna rozważyć zamrożenie jajeczek.

Jak będę chciała, to pewnego dnia to zrobię. Po prostu mi nie zależy. Nie martwię się o to – odparła Khloe.

W lutym zeszłego roku okazało się, że Tristan Thompson zdradził Khloe z przyjaciółką Kylie, Jordyn Woods. Wcześniej był widywany w towarzystwie innych kobiet, gdy jego partnerka była w ciąży.

Myślicie, że zobaczymy ją jeszcze u boku jakiegoś mężczyzny?

 

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian fot. Forum/Backgrid

Khloe Kardashian i Tristan Thompson idą za rękę

Khloe Kardashia i Tristan Thompson idą za rękę fot. Forum/Backgrid

Khloe Kardashian z córką True

Khloe Kardashian z córką True fot. Forum/Backgrid