Khloe Kardashian (35 l.) jest mamą córki True, którą wychowuje razem z byłym partnerem Tristanem Thompsonem (29 l.). Para rozstała się, ale utrzymuje dobre stosunki ze względu na dziecko. Podczas kwarantanny dziewczynka spędza czas z mamą. Khloe, która zazwyczaj spina włosy córce, pokazała, jak wyglądają, gdy się je rozpuści.

Jak będą wyglądały urodziny True podczas epidemii? Khloe Kardashian ma pomysł

Naturalne włosy córki Khloe Kardashian

True, córka Khloe Kardashian, ma już dwa latka. Jest bardzo podobna do swojego taty Tristana i zdaje się, że będzie wysoka po swoich rodzicach.

Celebrytka pokazała, jak dziewczynka bawi się lalkami w domu i w ogrodzie. Nie może narzekać na nudę – mieszka w ogromnej posiadłości i może spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu.

Na ostatnich nagraniach, które pokazała Khloe, widać naturalne afro jej córki. Mama zazwyczaj związuje jej włosy, pewnie dlatego, żeby było jej wygodniej. Teraz tylko podpięła je spinkami.

https://www.instagram.com/p/B-sFo0HHGU2/?utm_source=ig_web_copy_link

Fan zapytał Khloe Kardashian, czy wróciła do Tristana Thompsona. Jej odpowiedź ZASKAKUJE

True lada dzień będzie obchodziła swoje drugie urodziny. Niestety, w tym roku nie odbędzie się huczna impreza ze względu na epidemię koronawirusa. Khloe zapowiedziała, że połączy się z rodziną przez internet, aby zaśpiewali jej „sto lat”.

Khloe Kardashian z córką True

Khloe Kardashian z córką True fot. Forum/Backgrid USA

Khloe Kardashian z córką True

Khloe Kardashian z córką True fot. Forum/Backgrid USA