Khloe Kardashian (36 l.) rozstała się z ojcem swej córki, True, po tym, jak jej partner całował się z przyjaciółką Kylie Jenner na domówce.

Jordyn Woods przerywa milczenie. Opowiada szczegółowo: wtedy Tristan mnie pocałował

Zdrada Tristana wpłynęła na zdrowie Khloe, która wkrótce po tym, jak dowiedziała się o numerze wywiniętym jej przez chłopaka, wylądowała w szpitalu i w przyspieszonym tempie urodziła córkę.

Zobacz też: PRZEPYCH na urodzinach Khloe Kardashian. Były nawet maseczki z jej twarzą! (ZDJĘCIA)

Po narodzinach dziewczynki, której Khloe dała znaczące imię „True” („prawda”) celebrytka dała jeszcze jedną szansę ojcu swego dziecka. Kiedy jednak zdała sobie sprawę, że Tristan nie zasługuje na jej zaufanie, zostawiła go.

Od tamtej pory Khloe nie umawiała się z nikim – poświęciła się wychowywaniu córki.

W miniony weekend Khloe świętowała urodziny, na które zaprosiła również Tristana. Były chłopak celebrytki pozował do zdjęć – między innymi z bratem Khloe, Robertem. Thompson, który wiele razy publicznie komplementował Khloe, tym razem również nie zapomniał o życzeniach i pięknych słowach:

Dziękuję Bogu za piękną i kochającą kobietę, jaką jesteś dla wszystkich, szczególnie zaś dla naszej córeczki, True – napisał Tristan. – Zasłuujesz na wszystko, co najlepsze, Koko! True i ja kochamy cię, mamusiu – zakończył były chłopak Khloe.

Zobacz też: Rob Kardashian pokazał się na urodzinach Khloe. Schudł i wygląda ŚWIETNIE!

Koko nie została obojętna na otwarte serce byłego. jak informują osoby z otoczenia pary, celebrytka zdecydowała się dać jeszcze jedną szansę Tristanowi. Już podczas imprezy urodzinowej para wyglądała tak, jakby wszystko, co złe między nimi, zostało zapomniane.

Myślicie, że tym razem im się uda?

 

View this post on Instagram

💕FAMILY💕

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Marzec 2017, Khloe Kardashian i Tristan Thompson

Marzec 2017, Khloe Kardashian i Tristan Thompson, fot. AKM Images / Backgrid USA / Forum

Khloe Kardashian i Tristan Thompson

Khloe Kardashian i Tristan Thompson, fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Boże Narodzenie 2016, Khloe i Tristan

Boże Narodzenie 2016, Khloe i Tristan, fot. PLANET PHOTOS / Planet / Forum