Kim Kardashian (39 l.) jakiś czas temu zdradziła, że jej mama Kris Jenner (64 l.) jest najbardziej sentymentalną osobą na świecie. Każda z sióstr co roku zastanawia się, czym tym razem może zaskoczyć Kris z okazji Dnia Matki. Wygląda na to, że tytuł na najlepszy prezent ponownie przypadnie Kimberly, która naprawdę się postarała. Co dostała od niej Kris? Sprawdźcie sami.

Kris Jenner jest w związku z Corey’em Gamble od 4 lat. Zaczęła zastanawiać się nad małżeństwem?

Co dała Kim kardashian Kris Jenner na Dzień Matki?

Spokojnie, nie zapomnieliście o Dniu Matki. W USA świętuje się go trochę wcześniej niż u nas. Dzień Matki w Stanach przypada w drugą niedzielę maja – czyli 10.05.

Rodzina Kardashianów wykorzystuje każdą okazję, by urządzić wystawne przyjęcie. Niestety, ale z powodu pandemii koronawirusa będą musieli odłożyć w czasie rodzinne świętowanie, co nie znaczy jednak – że siostry Kardashian-Jenner się nie postarały i nic nie przygotowały na Dzień Matki. Już wiadomo, co Kris otrzymała w prezencie od Kimmy. 

Nie uwierzysz jaki prezent Kim Kardashian dała mamie na 64 urodziny! Przebiła pozostałe siostry

Kim nie byłaby sobą, gdyby nie zaskoczyła swojej mamy przedwczesnym prezentem z okazji jej dnia. Celebrytka wiele razy udowodniła, że jest bardzo kreatywną osobą. Z okazji tego święta postanowiła odnaleźć fotografa, który robił zdjęcia na ślubie Kris i Roba Kardashiana. Wykupiła aparat, na którym powstały fotki i stworzyła rodzinny album, którego Kris jeszcze nigdy nie widziała.

To jest wczesny post na Dzień Matki dla mojej mamy! Najlepszej mamy na całym świecie! Nie mogłam doczekać się, by dać jej prezent! Żyję dla sentymentalnych prezentów i byłam tak podekscytowana, kiedy odnalazłam ślubnego fotografa, Alfreda Garcię, który fotografował ślub jej i mojego taty w 1978 roku. Kupiłam kamerę, której używał w dniu ich ślubu, oraz zdjęcia, i zrobiłam dla niej album. Ona nigdy nie miała tych zdjęć, więc ich widok wywołał u niej łzy radości! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki, mamo, kocham Cię bardzo! A to, jak wyglądasz na pierwszym zdjęciu, jakie opublikowałam, w bikini po tym, jak urodziłaś Roba, to WIELKI CEL! Jak wszystko, co robisz! – podpisała zdjęcie Kim.

Młoda Kris Jenner w kostiumie kąpielowym:

Kardashianka pokazała młodą Kris, świeżo po porodzie w kostiumie kąpielowym. Już wiadomo, po kim siostry mają takie geny. Młoda Kris wyglądała świetnie. Mogła pochwalić się rewelacyjną figurą, nawet gdy niedawno urodziła syna Roba i modną w tamtych czasach fryzurą.

Myślicie, że Krid doceniła starania córki i spodobał się jej prezent?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie i Kris Jenner odtworzyły SŁYNNĄ kłótnię Kourtney Kardashian i Scotta Disicka

Kim Kardashian w BIKINI na plaży w Malibu. Mamy okazję zobaczyć, jak NAPRAWDĘ wygląda jej figura (ZDJĘCIA)

Kris Jenner powiedziała, która z córek urodzi jej kolejnego WNUKA

Kris Jenner dostała już prezent na Dzień Matki od Kim Kardashian.

Kris Jenner, fot.Forum/BACKGRID USA.

Rodzina Kardashian-Jenner na ściance.

Rodzina Kardashian-Jenner na ściance, fot.Forum/Reuters.