Wczoraj został wyemitowany odcinek Keeping Up With The Kardashians, w którym Khloe dowiaduje się o zdradach swojego partnera Tristana Thompsona. Złą wiadomość przekazała jej Kylie.

Tak Kylie przekazała Khloe wiadomość o ZDRADACH Tristana

Mimo że ostatecznie mu wybaczyła, wciąż pojawiają się wątpliwości. Na swoim Instagramie Khloe napisała, jak czuje się w związku z wyemitowaniem odcinka.

Khloe dodała UROCZE zdjęcie z True i… obraziła Tristana?

Dzisiejszy odcinek sprawia, że czuje się niekomfortowo i wywołuje ogromne emocje. Kiedy zdecydowałyśmy się na reality show, oznaczało to pokazywanie zarówno dobrych, jak i złych chwil w życiu. Przeżywanie ich ponownie jest niezwykle trudne, ale takie wydarzenia sprawiają, że się uczymy. W ciężkich chwilach zostałam pobłogosławiona darem, moim aniołem, który zmienił moje życie tak, jak nigdy sobie tego nie wyobrażałam. Pamiętaj, że nigdy nie jesteś sam w swoim bólu i wszystko jest tymczasowe. Ból, radość, uniesienie, panika, niepokój, wszystko to jest tymczasowe. Bądź wdzięczny za doświadczenia, które budują charakter i sprawiają, że jesteś tym, kim jesteś.

FANI KRYTYKUJĄ KHLOE KARDASHIAN! TO, CO ZROBIŁA DZIECKU, JEST NIEDOPUSZCZALNE!

Ciekawe, co na to Tristan?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Tonight’s episode is an uncomfortable and super emotional one for me, but when we signed up for this show over a decade ago, we signed up for a reality show, which meant showing you guys inside our lives, the good, the bad and the ugly. To relive these moments all over again is incredibly difficult emotionally but I also hope that with every trail, tribulation and curve ball life throws at us, that we ALL get to learn from our journeys. Amidst the tough times, I have been blessed with the ultimate gift, my angel who has changed my life in ways I never could have imagined. Remember that you are never alone in your pain, and that everything is temporary. Pain, joy, elation, panic, anxiety, it is all temporary. Be grateful for the experiences that continue to build character, and make you who you are.

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

Khloe KOMENTUJE odcinek KUWTK o zdradzie Tristana

Khloe KOMENTUJE odcinek KUWTK o zdradzie Tristana