Serial „Szkoła dla Elity” opowiadający o perypetiach uczniów, którzy uwikłani są w zagadki, romanse, a nawet zabójstwa, bije rekordy popularności na Netflixie. W najnowszym 4. sezonie pojawiło się kilku nowych aktorów. Szczególnie jeden z nich, Manu Rios, zwrócił uwagę widzów.

Kim jest Ryan Eggold, aktor grający przystojnego lekarza w hitowym serialu „New Amsterdam”?

Manu Rios – kim jest aktor ze „Szkoły dla Elity”?

Manu Rios urodził się 17 grudnia 1998 roku. Od najmłodszych lat działa w świecie muzyki, aktorstwa, a także modelingu. Kiedy miał 9 lat, pojawił się w reality-show Kastylii-La Manchy. Zaczął też nagrywać covery piosenek na serwis YouTube. Jako nastolatek zagrał rolę w hiszpańskim musicalu.

W późniejszych latach zainteresowały się nim domy mody, takie jak Dior, pojawiał się na wybiegach w Madrycie, Barcelonie czy Mediolanie.

Manu w 2002 roku pojawił się w filmie „¿Dónde está?”, w 2014 roku zagrał w serialu „Chiringuito de Pepe”. Teraz możemy go oglądać w „Szkole dla Elity”, gdzie wciela się w postać Patricka, który namiesza w życiu głównych bohaterów.

Największy penis w Hollywood wraca na Netflixa

Manu Rios – Instagram, TikTok

Manu jest także jednym z najpopularniejszych influencerów. Ma już prawie 9 milionów obserwujących na Instagramie. Jest także znany na TikToku, gdzie śledzi go 1,6 mln osób.

Czy jest w związku? O tym nic nie wiadomo, bo nie pokazuje ukochanej osoby w mediach społecznościowych. Są szanse, że jest wolny!